Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Strategie sprzedaży »

  LMI jest znaną i najbardziej prężną firmą przygotowującą plany rozwoju jednostek i firm. LMI ustanowiona została w 1966 roku w USA, natomiast dziś prowadzi aktywność w powyżej 70 państwach na wszystkich kontynentach. Założyciel LMI, Paul J. Meyer, jest potwierdzonym autorytetem w zakresie rozwoju indywidualnego i zawodowego. Jego nauka bazuje przede wszystkim na podstawowych atrybutach i regułach dotyczących przywództwa, określania założeń i motywacji. LMI współpracuje z tysiącami firm i organizacji ze wszelkich sektorów gospodarki i ma swój znaczący wkład w szkoleniu przywódców, osiągających spektakularne wyniki.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie artykułu Poznań »

  „Bez błędu. Redagowanie i korekta” oferuje zlecenia redakcji, korekty i adiustacji tekstu. Dedykujemy propozycję współpracy do wydawnictw, agencji marketingowych, firm tworzących dokumenty, autorów, doktorantów i pozostałych zainteresowanych. Nasze więcej niż 20 letnie doświadczenie jest powodem, że bez trudu pracujemy na różnorodnych tekstach. Poddajemy adiustacji m.in.: felietony, prace doktorskie, strony firmowe, materiały reklamowe, książki popularnonaukowe, podręczniki akademickie. Gdy doceniasz szybką realizację, sumienność, wykwalifikowanie zadzwoń pod numer 502 52 60 76 lub napisz biuro@bezbledu.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Sidor Transport Przeprowadzki WrocławPiastowska 63/7, 50-361 Wrocław 71 328 43 02 - 694 533 885 (Tel. kom.) Firma Sidor Transport świadczy usługi w zakresie : transport krajowy, transport międzynarodowy, przeprowadzki. Każdy zlecony transport dotrze szybko i bezpiecznie. Posiadamy ogromne doświadczenie.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Złota biżuteria »

  Powodów składania sobie podarunków jest bardzo wiele. Imieniny, ważne jubileusze, święta, walentynki to wyjątkowe chwile, na które często obdarowujemy sobie prezenty. Wyjątkowo modnymi upominkami są wyroby zdobnicze. Nasza hurtownia biżuterii oferuje szeroki wybór biżuterii, które można dopasować do wymagań osób obdarowywanych. Sklep jubilerski proponuje biżuterię właściwie na każdą okazję. Posiadamy obrączki, diamenty, naszyjniki. Na skromniejsze prezenty znakomicie sprawdza się srebro. Prezentowany sklep jubilerski oferuje również biżuterie, które wiążą się z konkretnymi wydarzeniami. Są to obrączki ślubne oraz pierścionek zaręczynowy. Na wyjątkowe uroczystości jako niespodzianka nada się najlepiej pierścionek z brylantami. Taki pierścionek z brylantem z pewnością sprawi ogromną przyjemność wyróżnionej osobie.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • samochodowe ogłoszenia »

  Jeśli masz zamiar nabyć auto to nie mogłeś lepiej trafić. na niniejszej stronie obecna jest spora ilość przeróżnych ogłoszeń tego typu. Dzięki obszernej bazie przeróżnych anonsów każdy może tutaj kupić bądź sprzedać używane samochody osobowe. Każdy, kto skorzysta z powyższego serwisu może być pewien, że będzie miał przed sobą jedną z największych baz ogłoszeń samochodowych, jakie są dostępne w naszym kraju. Nie istotne czy chcesz kupić czy też sprzedać samochód, ciężarówkę czy też motor. Powinieneś natychmiast sprawdzić tą oto stronę i zaznajomić się z ogromem anonsów z każdego zakątka Polski. Nie czekaj, więc ani minuty dłużej tylko odwiedź ten oto serwis by dowiedzieć się czegoś więcej i by odnaleźć ofertę, która będzie najbardziej satysfakcjonująca.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • legalność oprogramowania w firmie »

  Po raz pierwszy na polskim rynku zjawiła się usługa serwisowa w metodyce Cloud Computing służąca do rzadzenia zasobami komputerowymi. Opiewa duży zwrot w myśleniu o funkcjonowaniu działów komputerowych. Za pomocą toola Microaudit nie jedynie informatyk, ale również manager powinien rzadzić oprogamowaniem a także sprzętami związanymi z komputerami w swojej firmie. Normalna cena, negocjowana przez samego użytkownika na podstawie określonych przez niego potrzeb i prostota obsługi sprawia,że może z niego mieć pozytek nawet micro firmusia. Microaudit daje możliwość sprawdzanie zasobów, programowanie strategii zarządzania asortymentem, wytwarzanie oszczędności budżetowych za pomocą właściwego wyboru licencji w czym asystuje profesjonaly ekspert. Serwis nie wymaga przedziwnych szkoleń i dawania zatrudnienia współpracownikowm. W prościutki sposób daje możliwość co dziennie poddawać kontroli prawdziwość oprogramowania i z każdego zakątka na świecie obserwować rezerwy komputerowe. Nakłaniamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej pod słowem kluczowym: narzędzie do audytu.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Merchandising »

  W naszym języku jest dużo wyrazów, które posiadają wiele więcej niż jedno przesłanie. Przykładem takiego słowa może być poniekąd merchandising. Oznacza on akcje promocyjne, ale stosuje się go w mniej więcej dwóch kontekstach. Można go tłumaczyć jak aktywność o zakresie marketingowym, polegającą na wykorzystaniu wzorów, jakie użytkownicy wiążą z jednym towarem, do promowania innego. Podłożem projektów do wykonania tego typu kampanii jest przede wszystkim kino i telewizja. Plus minus taką definicję merchandisingu można uznać za pierwotną. W Polsce i w innych państwach naszego rejonu ujmuje się go nieco odmiennie. Należy powiedzieć, że u nas określa się tym mianem szereg różnych metod marketingowych, wykonywanych przez takie jednostki jak agencja promocyjna czy agencja merchandisingowa, jakie powinny wpłynąć na konsumenta, tak aby zakupił dany artykuł. Chodzi tu o właściwe „podanie” wyrobu, to znaczy stworzenie szykownej przestrzeni w sklepie, wywoływanie pozytywnych skojarzeń i inne aktywności, których celem jest wzrost sprzedaży oraz dotarcie do bardziej licznej rzeszy konsumentów. Widzimy że, obie definicje przytoczonego terminu zdecydowanie się od siebie różnią. Pierwsza z nich wydaje się być niepodważalnie bardziej szczegółowa, podczas gdy druga jest bardziej ogólnikowa i nieostra.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pizzerie, jedzenie Kraków »

  Gdy należysz do sporej grupy głodomorów, którzy miłują dobre, szybkie i niedrogie posiłki, zapewne będziesz zainteresowany tym, gdzie oferowana jest najlepsza pizza. Kraków to miasto, w jakim niełatwo trafić na klub, w jakim pizza jest daniem, które wyrabiane jest z autentyczną pasją. W pizzerii Capri New nie powinieneś się o to martwić. U nas pizza jest produktem, jaki zaspokoi podniebienie każdego rozpieszczonego amatora tej potrawy. Kiedy chodzi za Tobą pizza, Kraków Miejscem twojego pobytu, nie ma potrzeby daleko zmierzać. Ulica Czarnowiejska jest zlokalizowana w niewielkiej odległości Ms agh, dlatego entuzjastycznie przyjmiemy u siebie spore grono studentów, dla których wymyśliliśmy wyjątkowe promocje. Korzystając z nich, możesz spałaszować istotnie dużo i niedrogo, a przede wszystkim ze smakiem. Nie wierzysz? Przyjdź do Capri New i przekonaj się na własne oczy.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • parasole »

  Piękna jesień w naszym kraju jest znana z szeleszczących dywanów barwnych listeczków i mokrych dób jakie zachęcają do zostania w domostwie zfilizanką pysznej herbatki w rączce Sposobem na słotną aurę bez wątpienia zawiera się kupno parasola taki który przetrzyma zawieruchę i doda nam odwagi atrakcyjnym wyglądem. Serdecznie zapraszamy: parasole
  parasolka słowo w slowo oznacza „chroniący przed słoneczkiem”, ale nazwą tą formułuje się się podobnie rzeczy ochraniające przed pokrywa śnieżną i głównie przed opadami deszczu Okazuje sięże parasol ma długą tradycję.Poczatkowe wzorce pojawiły się w zmierzchłym kraju egipskim gdzieś tak 4000 lat temu. Miały one zabezpieczyć przed słoneczkiem parasolka ubezpieczający przed nawałnicą wyłonił się mniej więcej IV wieku n.e. w Chinach. Czerwono- poświęcony był dla cesarza, a lazurowe dla poddanych. Sporo czasu upłynęło, zanim wytworzyła sie składana wersja parasolki – wydarzyło się to w 1715 roku we Republice Francuskiej. Parasolki w kontynencie europejskim wyłoniły się za pośrednictwem Greków, a pierwszy obiekt handlowy z parasolami otwarto w 1830 roku w państwie londyńczyków – był to James Smith & Sons. Jak realizowano parasole? Na bazę zrobiony z krokwi bądź fiszbinowca wdziewano wełnę albo umoczony olejem tkaninę. Rączki były zbudowany z drzewa hebanowego lubodrębnego sztywnego drewna.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Skuteczne odchudzanie, wypróbuj oszczędne wczasy odchudzające »

  Lubisz sobie dobrze skonsumować, ale jak pojednać porządny apetyt z niespotykanym wyglądem? Musisz zrozumieć różne diety, wielorakie metody odchudzania. Odwiedzając naszą witrynę poznasz ich wiele i znajdziesz najbardziej odpowiednią dla siebie. Każdy pragnie wyglądać dobrze, lecz jednocześnie lubi koszerne pożywienie. Jest jednak wielu profesjonalistów, którzy dostoswują skuteczne odchudzanie do pasujących jednostek. Przetestuj materiały na naszej stronie, aani chybi nie pożałujesz. Raz jeszcze będziesz czuć się odpowiednio i wyglądać młodo.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestowanie »

  Gorąco zapraszam wszystkich Państwa do odwiedzenia witryny internetowej oszczedzajinwestuj.pl. Na opisywanej stronie zobaczycie Państwo porady jak też informacje na temat takich zagadnień jak wymieniając: oszczędzanie, inwestowanie pieniędzy, opis kont oszczędnościowych, kariera. Prezentowana strona ma na celu ukazanie Państwu fortelów i tajników odkładania waluty, w następnej kolejności efektywnego ich obracania, a później zyskiwania i obracania funduszem. Opisywany serwis jest innowacyjnym serwisem i na co dzień pojawiają się w nim nowe materiały. Korzystając z okazji pragnąłbym prosić do wzięcia wkładu w debacie jak też komentowania wydawanych w prezentowanym serwisie artykułów. Mam nadzieję, że przypadnie on Państwu do gustu i staniecie się Państwo jego stałymi czytelnikami. Prócz porad odnoszących się do oszczędzania, inwestowania i zarabiania pieniędzy znajdą się w nim też wskazówki dotyczące kariery zawodowej i pracy. Dowiecie się Państwo jakim sposobem wydajnie szczędzić w domu na takich rzeczach jak: zasilanie, gaz, woda czy nawet żywność. Czym jednak byłoby szczędzenie jeśliby nie możliwość i informacja na temat odpowiedniego zainwestowania oszczędzonych pieniędzy. Znów ciepło każdych zapraszam do wejścia na stronę.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pizza w Krakowie - Krowodrza, Żabiniec »

  Dla dużej grupy ludzi najsmaczniejszym pokarmem po męczącym dniu w pracy jest wyborna pizza. Krowodrza to obszar znajdujący się w rewirze dowozu lokalu Presto Pizza sprzedającego to doskonałe włoskie danie. Dogłębne dane dotyczące podawanego menu i teraźniejszych promocji można znaleźć na przejrzystej witrynie internetowej pod adresem presto-pizza.pl. W menu nadmienionego przedsiębiorcy znajduje się prawdopodobnie dowolna istniejąca na globie ziemskim pizza. Żabiniec jest kolejną z prowincyj miasta królów Polski, do których Presto-pizza jest w stanie w przeciągu kilkunastu minut dowieźć zamówienie. W ogólnym ujęciu, pizza w Krakowie cieszy się niemalejącym zaciekawieniem, przede wszystkim ze strony wygłodniałych studentów i balangowiczów, którym cały czas brakuje czasu na ugotowanie pełnowymiarowego pokarmu, którym jest tradycyjny polski obiad.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  Opracowana strona internetowa powstała właśnie z myślą o każdej osobie, która pragnie poznać tajniki swojego życia. Wejdź już dziś na przygotowaną stronę, żeby dowiedzieć się, jakie tajemnice ma dla ciebie los. Jeśli nie wiesz, jaką drogę życiową wybrać, martwisz się o swoją rodzinę, albo musisz podjąć istotną decyzję życiową, z całą pewnością grupa fachowców, którzy współpracują z nami, z chęcią ci pomoże. Nie przejmuj się nadchodzącym losem, lecz świadomie pokieruj swoim życiem i razem z nami bądź pewien, że życie wcale nie jest takie trudne, jak do tej pory sądziłeś.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Palety »

  Palety i skrzyniopalety wykorzystywane są w dużych ilościach przez wszelkiego typu zakłady produkcyjne oraz na potrzeby hurtowni. W miejscach produkcji oraz magazynowania dużych ilości towarów (lub też podlegającego pakowaniu i porcjowaniu surowca), jak też w firmach zajmujących się z definicji przewozem i dystrybucją, wybitnie przydatna jest procedura sprawnej inwentaryzacji oraz przemieszczania wybranych pakunków. Oferujemy także takie produkty jak wózki do magazynu oraz wózki paletowe.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wesele »

  O ile wypatrują Państwo informacji na temat organizacji ślubu oraz wesela, to na pewno zainteresuje Was witryna www. Jak tytuł portalu wskazuje, odszukacie na niej mnóstwo wartościowych informacji dotyczących organizacji ślubu i wesela. Prócz materiałami i poradami znajdą Państwo także ogłoszenia z całej Polski. Pomiędzy ogłoszeń odkryć idzie między innymi użyczenie wozu do ślubu, użyczenie sali na uroczystości weselne lub wypożyczenie zespołu. Wszystko to odnajdą Państwo na jednej jedynie witrynie www! Dysponujemy dodatkowo szczegółową propozycję dla firm które potrzebowałyby się polecać na łamach naszego portalu. Mocno inwitujemy do wpadnięcia naszej strony www!

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Laweta Poznań »

  Jeśli potrzebujesz z holować własny samochód trzeba wiedzieć, że cudownym rozwiązaniem jest nasza działalność która oferuje każdemu autopomoc Poznań. Tego typu usługa drogowa jest oferowana dla wszystkich w dobrych kosztach i bardzo dobrych warunkach. Oferujemy klientom holowanie Poznań a także wypożyczenie tego typu maszyn jak laweta Poznań, dzięki czemu zdecydowanie każdy ma możliwość pozwolić sobie na wykorzystanie takich ofert jakie są z korzyścią dla wszystkich! Holowanie poznan to jedna z większości ofert jakie odszukasz u nas!

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seocopywriting »

  Copywriting to metoda na zwiększenie obrotów w danym przedsiębiorstwie oraz poprawę świadomości danego przedsiębiorstwa. Obejmuje nie tylko pisanie obszernych tekstów, ale również na oferowaniu krótkich i zwięzłych sloganów oraz nazw. Dobry copywriter potrafi się znaleźć w każdej tej roli i zapewnia kompleksowy zakres usług dostosowanych do potrzeb rynku oraz potrzeb każdego klienta. Nie opuszcza kontrahenta na żadnym etapie realizacji zlecenia – rozpoczynając od prezentowania danego zamysłu, poprzez realizację danego zlecenia, korygowanie, rozszerzania danego tekstu. Praca kończy się dopiero wtedy, kiedy klient jest zadowolony i akceptuje zlecenie.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes na wsi »

  Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce finansowej. Umieszczamy w tym serwisie różnego rodzaju ciekawe pomysły na odpalenie własnego pierwszego biznesu w życiu. Opisujemy co zrobić i jak robić aby nasz biznessię powiódł i przyniósł Tobie zyski. Jeśli doszłaś do konkluzji, że harówkana etacie nie jest pasjonująca dla Ciebie lub po prostu pragniesz posiadać własny interes, to zapraszamy na nasz blog biznesowy. Biznes plan - u nas wyłącznie pewne i sprawdzone pomysły na własny biznes. W naszej ofercie też wszelkiego rodzaju rozmowy z ludźmi z branży. Prezentujemy ludzi, którym udało się uruchomić i utrzymać własny biznes. Swego czasu także ktoś im pomógł w uruchomieniu własnego interesu, dzisiaj oni chcą pomóc Tobie. Powiedzą jak robić, aby biznes się udał i przynosił pieniądze, powiedzą o sprawdzonych technikach biznesowych i kruczkach, pokażą biznesowe know how. Nasz blog posiada również poradnik, gdzie piszmy krok po kroczku w jaki sposób uruchomić własną działalność gospodarczą, czyli jak założyć własną firmę od początku. Nie trzeba się już głowić jak to zrobić, odpal nasz portal, otwórz własny biznes i rozpocznij rozkminiać pierwsze pieniądze.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • NLP »

  Ciepło inwituję na stronę internetową mateuszgrzesiak.tv – Szkolenia NLP. Mateusz Grzesiak to pisarz sporej dawki książek, oraz produktów video i dźwięk, jakie zostały wydane w odmiennych językach. Od wielu lat szkoli ludzi z całego świata w jaki sposób przy użyciu sprawnego myślenia bytować pełniej i pomyślniej. Witryna internetowa ta jest telewizją treningową Mateusza Grzesiaka, jednostki, jaka przewodzi wielotysięcznymi społecznościami, plus staje na przedzie międzynarodowych korporacji. Mateusz jest założycielem grupy GRMG, społeczność ta zrzesza ludzi, jacy zdecydowali się poświęcić swoje istnienie większej Myśli, to jest szkoleniu pozostałych i pomaganiu im w otrzymaniu większej przytomności, za pomocą kompetentnych artykułów, które sprzyjają rozwojowi własnemu. Narzędzia te występują w formie szkoleń, coachingów, nagrań video, fonia, oraz książek. Projekty pokazane na opisywanej stronie dotykają pakietów szkoleń organizowanych w całości poprzez niepodległego menedżera, który odpowiada za rozwój ćwiczonego. Wszelkie projekty pozostały utworzone samodzielnie za sprawą samego Mateusza Grzesiaka i wszystek z nich stanowi w pełni inną formę rozwojową, mimo faktu, że stanowią razem integralną niepodzielność. Korzystając z okazji chciałbym zachęcić do odwiedzenia strony mateuszgrzesiak.tv, z pewnością Państwo nie pożałujecie tej wizyty.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozlewnia gazu »

  Firma Gazela prowadzi dystrybucję najwyższej jakości gazów i paliw. Oferujemy takie produkty jak propan butan, acetylen, azot i inne gazy techniczne. Prowadzimy stacje autogazu lpg, rozlewnię gazu oraz sprzedajemy zbiorniki przydomowe na gaz o różnej pojemności. Naszą ofertę wzbogaciliśmy w dodatku o akcesoria gazowe, osprzęt gazowy, urządzenia do spawania oraz cięcia. Posiadamy w sprzedaży towary m.in. takich producentów jak GCE, Lincoln. Jednocześnie prowadzimy usługi składu podatkowego, w szczególności przy odprawach celnych i zakupie towarów wymagających zezwolenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku oraz uczestniczymy w programie Rzetelna Firma.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: