Biznes Podkategoria: Biznes

« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »
 • Szkolenia, kursy ppoż, odzież ochronna Kraków »

  Przeciętnie raz w miesiącu w każdym większym mieście w Polsce odbywają się specjalistyczne szkolenia ppoż. Kraków nie jest w tym wypadku żadnym wyjątkiem. W mieście tym swoją siedzibę ma znamienita i poważana firma Jezierski. Podmiot ten w opinii wielu prowadzi zdecydowanie najlepsze kursy ppoż. Kraków to ich główny teren działań z przyczyny na położenie siedziby. Więcej na temat tejże jednostki można odszukać na witrynie internetowej bhpjezierski.pl. W wypadku wykonywania niektórych czynności w pracy niezwykle ważne jest, by zatrudniony wiedział, że niezbędna mu będzie odzież ochronna. Kraków to miasto, w którym mieści się dużo zakładów, w jakich życie i zdrowie pracowników jest ze względu na typ prowadzonej przez nich działalności, jest o wiele bardziej zagrożone, stąd pracodawcy są zobligowani dać im adekwatny ubiór.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szpital prywatny Poznań »

  Jeżeli poszukujesz dobrego szpitala to powinieneś brać pod uwagę propozycję prywatnego szpitala MedPolonia. Owa jednostka jest jedną z największych jednostek medycznych w okolicy Poznania. Nasz blok operacyjny i wszelkie inne pracownie i gabinety urządzone są w najnowocześniejsze akcesoria medyczne. W naszej ofercie idzie wyszukać bardzo mnogość zabiegów takich jak chirurg poznań, jakie nie potrzebują hospitalizacji tudzież nazbyt długiego pobytu w klinice po operacji. Dzięki temu, iż pracują u nas najlepsi zawodowcy z wszelkiej domeny medycyny, możemy zagwarantować naszym klientom dobrą opiekę medyczną. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie oraz niezmiernie dbamy o komfort naszych klientów.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekologiczne ogrzewanie »

  Poszukujesz dobrej strony z
  wielkim wyborem
  kotłów? Właśnie
  taką stroną jest StalKot. W jego
  dopasowanej do Ciebie ofercie
  znajdziesz kotły miałowe, a ponadto kotły z
  podajnikiem. Wszystko to w
  kuszących cenach. Odszukasz
  tutaj najlepszej marki systemy grzewcze wyposażone
  w automatyczne układy
  nawęglania zapewniające
  niekłamane ekologiczne ogrzewanie.
  Stalkot jest ponadto
  skierowany na oparcie, dla
  klienta oferując
  dowóz zakupionego
  towaru w ciągu trzech dni.
  Kuszące ceny, wyoska
  klasa - to właśnie - StalKot.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Public cloud »

  Z racji rozwoju usług informatycznych jednostki i inne zaintrygowane podmioty zdołają użytkować z atutu tak zwanych chmur obliczeniowych. Sposób typu IaaS (ang. Infrastracture as a Service) stanowi teraz jeden z popularniejszych typów, na bazie których odbywa się wirtualizacja obliczenia w chmurze. W podobny sposób sprzęt, software jak i moc wytwórcza, w tym choćby stan przestrzeni dyskowej nie muszą generalnie znajdować się w zasięgu ręki użytkownika, jednak płaci on za ich użyczenie oraz korzysta z nich. Jak w każdym rozwiązaniu opartym na chmurze, tak i tutaj używa on zupełnej infrastruktury drogą wirtualną – z wykorzystaniem internetu. Oprogramowanie, które jest wtenczas stosowane nie musi pochodzić od dostawcy usługi. Równie poprawnie może być przekazane przez kontrahenta również zainstalowane na wirtualnych maszynach. Dysponując zdalnym dostępem do komputera także jego funkcji użytkownik może funkcjonować dużo sprawniej, bo nie jest przywiązany do konkretnej lokalizacji, w której musi się znaleźć. Podstawą jest łącze z siecią i lokalny komputer, przy użyciu którego da się rozporządzać całością. Współczesny stan modelu IaaS jest rozwinięciem jego autentycznej formy, w czasie jak sprowadzał się głównie do wynajmu dedykowanych serwerów.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza restauracja Warszawa »

  Jeśli frapuje się gdzie konsumować lub intryguje Cię tylko prześledzone dane na ten przedmiot, to koniecznie wykorzystaj wraz serwisu naszego wortalu. Na stronach Restaurant-Check swoje oferty przedstawiają najistotniejsze knajpy. Katowice, Poznań, Kraków, Warszawa to wyłącznie niektóre z miast, jakie objęte są naszym rozmiarem. Restaurant-Check proponuje najnowszą postępowanie zasugerowania lokalów. W pierwotnym stadium przyszykujesz teren gdzie należałoby posilić się,później podążasz tam w sprawie przetestowania menu, a na ukończenie doceniasz ten lokal na naszych stronach.
  Proszę zobaczyć naszą stronę:Opinie o restauracjach Trójmiasto
  W ptrzytoczony podejście przekazujesz innym swoje ulubione restauracje. Toruń jak również Kraków – te dodatkowo wiele więcej miejscowości ujawnia swoją bazę gastronomiczna w serwisie Restaurant-Check. Dzięki nam będziesz znał gdzie posilić się, by spróbować pysznych dań dodatkowo nie przepłacić.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Guzki »

  Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji lub instalacji urządzeń lub zabezpieczeń polepszające bezpieczeństwo. Jako pierwsza w kraju Nasz zakład pracy opracowała i zarezerwowała typ pinezki lub listwy prowadzącej, według rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 17 czerwca 2011 r. Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej strony www: Grzybki W oparciu o to dyrektywe wykonywane są prace w Metrze Warszawskim także z na Dworcu Centralnym w Warszawie w zakresie adaptacji dla ludzi niewidzących i niedowidzących. W obu okolicznościach jesteśmy również dostarczycielami tych sprzętu. Od strony merytorycznej a także technicznej kontrolujemy czynności na tych obiektach. Nasze projekty realizowane są w oparciu o konsultacje z krajowymi plus międzynarodowymi specjalistami, co gwarantuje właściwe ukończenie. Jest to o tyle ważne, że polskie normy w sposób niewystarczający regulują te sprawy.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kurierskie Kraków - CityQrier.pl »

  Jesteśmy firmą kurierską która oferuje usługi dostarczania paczek i listów w sercu małopolski - Krakowie. Zadania które zawierzają nam kontrahenci realizujemy za pomocą zasobnej floty jednośladów dzięki czemu możemy zagwarantować krótki czas dostarczenia przesyłek w zakorkowanym Krakowie. Jesteśmy częścią spółki LDS Solution - którą świadczy usługi w całej Polsce, co gwarantuje Cityqrierowi wsparcie przedsiębiorstwa z ogromnym doświadczeniem. Nasza firma to reakcja na zapotrzebowanie na prędkie i solidne usługi kurierskie w dużym mieście. Na naszej stronie internetowej wyszukasz szczegółowy cennik i szacunkowy czas wykonywania zleceń.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Manicure kraków »

  Grodzka9 to salon kosmetyczny i centrum SPA w samym środku Krakowa. Oferujemy usługi z obszaru malowania paznokci, peeleingu kawitacyjnego i masaży relaksacyjnych. W naszym SPA będziesz mógł odprężyć się po ciężkim dniu w robocie. Dzięki zabiegom salonu kosmetycznego zapewnisz swojej cerze jędrność i zatrzymasz procesy powodujące starzenie się. Oferujemy usługi w pakietach przez co zaoszczędzisz przy dużej liczbie zabiegów. SPA to świetne miejsce na rozmowy biznesowe gdzie w spokoju będziecie mogli ustalić wszelakie detale umowy. Zachęcamy do przychodzenia w parach - mamy pomieszczenia dla dwojga, toteż razem ze swoją małżonką będziesz mógł relaksować się w czasie zabiegów naszego SPA.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.sudixpol.pl »

  Sprzedaż towarów biurowych to jedna z naszych specjalności, a jak wiadomo są one niezbędne w każdej firmie.
  Szeroka oferta to również pieczątki, bandery, reklamy, plakaty, banery gliwice itp.
  A wszystko robione najnowocześniejszymi technikami i z zastosowaniem najlepszych surowców, które są osiągalne na rynku.
  Radzimy oraz dostosowujemy produkt do szczególnych wymagań każdego kontrahenta.
  Zawsze dotrzymujemy terminów i gwarantujemy konkurencyjne ceny. Każde nowe zlecenie jest dla naszej firmy wyzwaniem i staramy się go wykonać jak najsolidniej.

  Data dodania: 09 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • meble kuchenne łódź »

  dekoracja iwyposażenie pomieszczenia kuchennego zalicza się do priorytetów,ponieważ jest to kolejne po łazience tak ważne dla sporej części Polaków pomieszczenie. Wybór wzornictwa jest z reguły wypadkową trzech przewodnich wymagań architektonicznych w związku do komnaty, przewidywań w odniesieniu do ergonomii kuchni i specyficznych preferencji estetycznych konsumenta. serdecznie zapraszamy do oglądnięcia naszej strony www: meble kuchenne w łodzi

  W każdej kuchni, a szczególnie w tej nowoczesnej, ogromnie ważna jest efektowność wynikająca z designu. Prostota i gospodarność rodzaju to jejznak identyfikacyjny. Przeważają wygładzone powierzchnie mebli, prawidłowo wyeksponowanymi uchwytami. Ozdobą właściwie nie sądodatkowe akcesoria, ale sama geometrycznapostać zabudowy szafek, struktura i odcień. Dobrym wzorcem pomieszczenia kuchennego w stylu pionierskim jest asortyment Moon – najświeższa sugestia instytucji Mebin, uwieńczona między innym Diamentem Meblarstwa 2011. Producent nie zapominając o normach ergonomii i najlepszych koncepcji technologicznych sporządził oryginalną kolekcję, które urzeczywistnia nawet najbardziej wykwintne życzenia użytkowników. Są to meble o prostych, geometrycznych kształtach, utrzymane w eleganckiej pigmentacji czerni rozjaśnionej soczystym akcentem pomarańczy. zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wspomagające zarządzanie »

  Rzeszowskie przedsiębiorstwo informatyki ETOB-RES zapewnia nowoczesne rozwiązania informatyczne dostosowane do potrzeb klientów. W asortymencie znajduje się specjalistyczne oprogramowanie dla spółdzielni mieszkaniowych, jednostek budżetowych, rozwiązania dla zakładów komunalnych czy przedsiębiorstw budowlanych, systemy bilingowe wody, programy księgowe. Proponowane przez ETOB-RES systemy ERP są na bieżąco udoskonalane są przez zatrudnionych programistów, tak by zapewniały najwyższej klasy wsparcie. Udostępniane systemy wspomagające zarządzanie spełniają wymogi najwyższych standardów.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podkłady pod wieńce »

  WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ! Zakład Produkcyjno Handlowy IGLAK zajmuje się produkcją sztucznych choinek, wieńcy, wiązanek, girland i ozdób świątecznych. Jesteśmy firmą prężną i dynamiczną, wychodzącą na przeciw wymaganiom klientów. Nasze wyroby cechuje wysoka jakość wykonania, wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesna technologia produkcji. Zapraszamy do współpracy zapewniamy profesjonalizm.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • parking lotnisko »

  Portal www, gdzie osoba mająca znaczne dylematy z wynalezieniem należytego położenia dla swojego wozu w końcu będzie mogła odetchnąć. Odnajdziesz w tym miejscu listę parkingów, jakie łączy pewna wybitnie znacząca rzecz. Chodzi rzecz jasna o lotniska. Każdy parking bedący w naszej bazie musi być nieopodal od niego. Jeśli jesteś właścicielem takiego parkingu, zdołasz gratisowo dołożyć się do naszej bazy.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • System elektronicznego obiegu dokumentów »

  Wdrożenia typu: obieg dokumentów w firmie (w tym także E-faktura, zarządzanie umowami, wnioski urlopowe) pozwalają na łatwiejszą komunikację w przedsiębiorstwie i podniesienie zysku z pracy. Tego typu rozwiązania możliwe są dzięki zastosowaniu oprogramowania Firma 2.0, którego opracowywaniem zajmują się pracownicy firmy Logito. Na stronie firma20.pl zostały zamieszczone informacje o poszczególnych modułach dostępnych w ramach tego systemu, wśród których znajdują się: CRM, Intranet 2.0, rezerwacja zasobów i wiele innych rozwiązań wspierających funkcjonowanie firm.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa- niedrogie i zbawienne porady prawne »

  Jeśli szukasz radcy prawnego który rozwikła za Ciebie wszelkie szkopuły powiązane z prawem to nie zastanawiaj się i wstąp na naszą witrynę lub przybądź do nas do kancelarii. Wesprzemy Cię w prawie energrtycznym, gospodarczym, w ustawie stanów prawnych nieruchomości, w zorganizowaniu koncesji na generowanie energii oraz podczas sporów zbiorowych. Udzielamy porad prawnych na najwyższym poziomie jak również reprezentujemy naszych klientów w trakcie rozpraw jurydycznych.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring bezprzewodowy »

  Firma e-Motive oferuje rozwiązania będące wynikiem połączenia branży IT z innymi branżami. Selekcjonuje najnowocześniejsze rozwiązania istniejące na rynku, co daje gwarancję produktów w najwyższym standardzie – np. kamery IP, Axis, Agent VI i inne sprawdzone systemy monitoringu. Są one stosowane w szkolnictwie, w sektorze budowlanym, branży energetycznej i logistyce. Wyspecjalizowana ekipa pracowników proponuje wszelkie usługi związane np. z obsługiwaniem, eksploatacją telewizji przemysłowej, zakupem optymalnego rozwiązania, auditingiem, outsourcingiem usług IT. W firmie e-Motive opcja zakupu produktów nadzorujących i informujących o zużyciu energii. Ekipa gwarantuje montaż instrumentów pomiarowych, ich konserwację, konsolidację z innymi systemami oraz stałą obsługę.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • wulkanizacja open motocyklowych »

  Dokonujemy napraw wałów przy użyciu specjalistycznego przyrządu w oparciu o przetestowane komponenty czołowych Globalnych producentów. Wskutek dużej skali funkcjonowania zarządzamy szerokim asortymentem części wymiennych i wszelkie typowe półoś napędowa reperujemy od ręki. Zajmujemy się dodatkowo bardzo specjalistycznymi i rzadkimi wałami. Posiadamy dostęp do nietypowych części, z jakich wiele znajduje się w naszych magazynach. Standardowo poprawiamy wały o zakresie momentu obrotowego od 200 Nm do 35000 Nm i wadze do 500 kg. Na zlecenie naprawiamy podobnie wały większych wymiarów. Wszystkie modernizowane przez nas wały są później wyważane dynamicznie dla zapewnienia jakości pracy oraz większej solidności.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie »

  Pracodawca ma swoje prawa oraz obowiązki. Wypadek w pracy żąda dodatkowo od pracodawcy rozpoczęcia kongruentnych kroków. Jedną z pierwszych operacji jaką powinno się doprowadzić do realizacji to powołać zespół powypadkowy, który, jest obowiązany wziąć się do ustalenia okoliczności i genezy wypadku. W czasie jak ustalenia pozostaną zrealizowane wypada utworzyć kongruentny protokół nazwany protokołem powypadkowym Odszkodowania komunikacyjne. Takiż zespół ma co więcej zobowiązanie doprowadzić do realizacji prawnej kwalifikacji wypadku. Wtenczas wypadek zostaje uznany za ten mający miejsce przy realizowaniu pracy bądź w drodze z lub do pracy zrównany z wypadkiem przy pracy. Pracodawca po takiej lustracji zaistniałych okoliczności może uznać wydarzenie mające miejsce na terenie fabryki za wypadek przy pracy bądź nie. Tymczasem nie opłaca mu się nie honorować wypadków z powodów konsekwencji jakie taka decyzja może za sobą pociągnąć. Pewną z nich jest konfrontacja z pracownikiem, który niezależnie na całokształt będzie domagał się zrealizowania słusznego mu zadośćuczynienia z tytułu odprowadzanego ubezpieczenia.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • hurtownia okularów słonecznych »

  Importer okularów firma Sober - Gdańsk, Sopot, Gdynia, Trójmiasto. Profil firmy to import, a oprócz tego eksport okularów przeciwsłonecznych. Firma Sober to także hurtownia okularów przeciwsłonecznych. Oferujemy okulary słoneczne damskie, męskie, a oprócz tego okularki dla dzieci. Importer okularów przeciwsłonecznych zaprasza do zapoznania się z ofertą na okulary - kolekcja 2011: Dandash, Junior, Kost, Say, Solari. Okulary słoneczne hurt, wysyłka w 24 godziny. Działamy na terenie całego kraju, jeżeli szukasz pewnego dostawcy okularów przeciwsłonecznych to koniecznie zapoznaj się z ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia alkoholizmu »

  Jesteś postawiony naprzeciw czegoś co jest nieprostą sprawą? Dobrze wiesz, że ktoś z najbliższych ma trudność z uzależnieniem? Pewnie rozmyślasz jak tej osobie dopomóc... Nie zamartwiaj się. Pokaż mu portal alkoholizm.biz. Nałogowiec odnajdzie na tej stronie odpowiednie zachęty, jakie mają możliwość pomóc zgubić tą mordęgę. Detoks alkoholowy nie będzie już trudnością! Alkoholik może skierować się do rzeczy takich jak ośrodki leczenia alkoholizmu. Z komponentami typu detoks alkoholowy, problem którym jest leczenie alkoholowe staje się łatwy do rozwiązania.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biznes

Biznes - nowa strona:

Adres: