Firma Stollux

Firma Stollux Firma Stollux jest wykonawcą wysokiej jakości domów drewnianych.
Przedsiębiorstwo zostało założone w 1993 roku. Od samego początku skupiliśmy się na budownictwo z drewna.


Specjalizujemy się w budowaniu domów z bali o wymiarach od 16 cm, poprzez 20 cm i 24 cm, do bali o średnicy 30 cm.
Jako nieliczni w Polsce wykorzystujemy bale o średnicy 40 cm, oraz o średnicy 50 cm.
W naszej ofercie proponujemy domy szkieletowe, oraz domy z bali.

Swoją ofertę adresujemy do klientów, nie tylko naszego kraju, ale także do klientów w Europie.
Nie posiadamy własnego biura projektów, ponieważ możemy wykonać budynek wg. każdego oddanego nam planu przez klienta.
Jednocześnie współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi.

Poza domami mieszkalnymi budujemy obiekty wielkopowierzchniowe (nawet kilka tysięcy metrów kwadratowych) - karczmy, pensjonaty, hotele, jak również obiekty nietypowe.
Zainteresowanym możemy podać adresy domów zbudowanych przez Stollux.

Szczegóły strony stollux.com:

Podlinkuj stronę stollux.com:

Firma Stollux

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • copacking »

  Odpowiedni kontakt z interesantem to sprawa podstawowa, jeśli rozchodzi się o nowoczesny biznes. Nie ma znaczenia, czego takiego typu biznes dotyczy. To właśnie na prawidłowych więziach z kontrahentem często opiera się powodzenie. Złe relacje z klientem mogą natomiast doprowadzić do klęski i bankructwa. To właśnie, z tego powodu każda firma, która pragnie zachować stosunki ze swoimi petentami na najwyższym pułapie winna zapoznać się z propozycją firmy Customeritum. Jest ona wiodącym reprezentantem na rynku logistyki oraz obsługi klienta. W propozycji firmy Customeritum można znaleźć sporo usług takich jak konfekcjonowanie. Jest to propozycja dla każdej spółki, jaka w swoich kontaktach z interesantami kładzie nacisk na profesjonalną, jakość oraz zupełne zadowolenie obu stron. Wieloletnie doświadczenie zapewnia absolutną satysfakcję bez względu na stan komplikacji określonego zadania.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka Twoje hobby. »

  Twoje hobby to numizmatyka czy wiesz jednak że : numizmatyka wchodzi w skłąd nauk historycznych i zajmuje się datowaniem znaków pieniężnych. Na początku XV część numizmatyki przerodziła się w zbieractwo monet. W celu sprostaniu zapotrzebowania wraz z rozwojem numizmatyki jako kolekcjonerstwa postało dużo różnych sklepów pomagających kolekcjonować monety. Jednym z najlepszych firm jest firma multi-monety.pl. Nasza firma posiada do sprzedaży bardzo duży wybór monet złotych, srebrnych, numizmatów wydawanych przez Mennicę Kresową, a także złoto i srebro inwestycyjne. Multi-monety.pl oferują najlepszy abonament monet kolekcjonerskich NBP. Sprawna obsługa i pełen profesjonalizm czynią z naszego sklepu najlepszą alternatywę zakupu monet poprzez internet. Dzięki współpracy z naszym partnerem handlowym KASĄ KREDYTOWĄ NIKE nasze produkty można odebrać osobiście w 29 placówkach na terenie 16 miejscowości.
  Portal pozwala obserwować on-line notowania metali szlachetnych na giełdach światowych.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stojaki »

  Chcesz skutecznie zareklamować swoje produkty, bądź usługi? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy SIP Krosno. Stojaki reklamowe, które produkujemy zapewnią rozgłos Twojej działalności na szeroką skalę. Dzięki zaawansowanemu i stale rozwijanemu zapleczu maszyn, nasze produkty są estetyczne i bardzo trwałe. Zespół ludzi czuwający nad całym procesem produkcji, tworzą doświadczeni specjaliści, którzy dopasują i opracują projekt do indywidualnych potrzeb Klienta. Wśród naszych partnerów wykorzystujących nasze stojaki ekspozycyjne możemy wymienić takie marki jak Philips, Coca Cola czy Frito Lay, co z pewnością może posłużyć jako gwarancja jakości.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seocopywriting »

  Copywriting to metoda na zwiększenie obrotów w danym przedsiębiorstwie oraz poprawę świadomości danego przedsiębiorstwa. Obejmuje nie tylko pisanie obszernych tekstów, ale również na oferowaniu krótkich i zwięzłych sloganów oraz nazw. Dobry copywriter potrafi się znaleźć w każdej tej roli i zapewnia kompleksowy zakres usług dostosowanych do potrzeb rynku oraz potrzeb każdego klienta. Nie opuszcza kontrahenta na żadnym etapie realizacji zlecenia – rozpoczynając od prezentowania danego zamysłu, poprzez realizację danego zlecenia, korygowanie, rozszerzania danego tekstu. Praca kończy się dopiero wtedy, kiedy klient jest zadowolony i akceptuje zlecenie.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia pracowników Warszawa »

  Czy pragnąłbyś żeby Twoi pracownicy byli dobrze wykształceni? Czy pragnąłbyś żeby osiągali najlepsze rezultaty i zwiększali zyski Twojej firmy? Już w tym momencie zadbaj o ich wyuczenie. Perform-Group jest to instytucja świadcząca usługi na bardzo wysokim stopniu. Dobrze dobrana grupa ludzi o długim kształceniu się praktykując która tworzy niesamowicie ambitne kursy i szkolenia tak dla mikro i mini organizacji.

  Szkolenia oferowane przez naszą organizację są bardzo innowacyjnym rozwiązaniem nie jedynie dla właścicieli firm ale również dla prywatnych osób pragnących osiągnąć wyższe wykształcenie.


  Postęp jednostki:

  Od kilkunastu lat dopomagamy włascicieli podmiotów gospodarczych w systemach transformacji
  Oceniamy koordynację i rekomendujemy konkretne procedury modernizujące
  Motywujemy zatrudnionych we wdrażanie przekształceń poprzez obowiązki i projekty
  Uzyskujemy rezultaty za pomocą kooperacji z pracownikami na różnych płaszczyznach firmy.

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń. Nasza propozycja jest na tyle elastyczna, że jest dobierana do charakteru danej instytucji Szkolenia pracowników Warszawa

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja międzynarodowa mazowieckie »

  Oferujemy drogę w zakresie przesyłki bagażu, spedycjimateriałów, dodatkowo logistyki. Podsuwamy myśl metodę całościowe gwarantujące ciągłość dostaw także obsługę konkretnych relacji lub gałęzi.
  Serdecznie zapraszamy do oglądnięcia naszej strony www:Spedycja międzynarodowa mazowieckie
  Do przesyłki wykorzystujemy zestawu typu ciągnik siodłowy z naczepą wszechstronną (typu kurtynowego jak i burtowego z plandeką). Przestrzenie ładunkoweposiadają format: 13,60 m długości, 2,45 m szerokości i 2,7 - 2,72 m wysokości. Ładunek może odbywać się od tylnej części naczepy, z boku lub z góry (wszystkie przyczepy posiadają tzw. Sliding roof udostępniający szybkie zsuwanie części dachowej). Maksymalna masa transportowanych załadunku zależy jest od państwa na terenie jakiego wprowadzany jest wysyłka (od 21 do 26 ton).

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje »

  Każdego roku setki absolwentów wydziałów prawa zastanawia się jak najskuteczniej przygotować się do egzaminu na aplikację? Omawiając tę kwestię dobrze jest zainteresować się systemem pravnik.pl.
  System pravnik.pl to system ułatwiający naukę do egzaminu na aplikacje prawnicze. Jego działanie polega na rozwiązywaniu testów z różnorakich gałęzi prawa. Odzwierciedla to rzeczywisty egzamin, który od kilku już lat ma postać testu.
  Pozytywną cechą opisywanego systemu jest to, że korzystając z niego można maksymalnie skupić się na nauce. Testy na aplikacje, które oferuje, analogiczne są do tych, jakie pojawiają się później na egzaminie. System sam kontroluje prawidłowość zaznaczonej odpowiedzi, wskazuje poprawną odpowiedź, a także podstawę prawną.
  Dużą zaletą platformy edukacyjnej pravnik.pl jest algorytm edukacji systematycznej, polegający na zautomatyzowanym generowaniu powtórek materiału w zależności od tego, czy udzielono na konkretne pytanie odpowiedzi prawidłowej czy również nieprawidłowej. Algorytm ten stosuje wiedzę, o ludzkiej pamięci i procesach związanych z zapominaniem, dzięki czemu powtórki generowane są w ściśle ustalonych odstępach, tak by nauka była maksymalnie skuteczna.
  Korzystając z systemu pravnik.pl użytkownik może śledzić postępy w nauce poprzez zazwansowane statystyki.
  Chłopcy i dziewczęta korzystające z systemu w poprzednich latach potwierdzają jego skuteczność - wskazując, że dzięki temu systemowi bez problemu dostały się na aplikację.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Moderowany Katalog stron »

  Katalog stron jest formą segregowania a także odpowiedniej organizacji stron. Do katalogów stron zamieszcza się strony internetowe, które pozwalają szybko odnaleźć je użytkownikom. Specyfika katalogów zakłada tematyczne porządkowanie serwisów. Żeby dodać serwis internetowy do danego katalogu należy ją zgłosić. Doprowadza do realizacji to w wielu przypadkach autor serwisu WWW, jednak to nie jest zasadą. Katalogi stron eksploatują również przedsiębiorstwa jak i firmy marketingowe. Dodawanie stron WWW do katalogów stron jest związane z napisaniem formularza zgłoszeniowego, jak również zredagowaniem krótkiego acz treściwego. Katalog stron moderowany jest ręcznie. Dołączona strona w Internecie zostaje przejrzana, natomiastjeśli moderator nie znajdzie żadnych zastrzeżeń, zostanie ona wpisana do określonego sektora pod jakimś hasłem. Można wyróżnić następujące formy katalogów stron: katalogi globalne, regionalne jak też tematyczne. Niejednokrotnie katalogi stron pozwalają dodatkowo zamieścić też miniaturę danej witryny internetowej, przez co okazują się one jeszcze bardziej czytelne i przyjazne dla użytkownika Internetu. Najlepiej jak katalog stron posiada konkretne instrumenty specjalnie także dla informatyków. Warto zwrócić uwagę na to, iż wielokrotnie takie katalogi stają się dla pozycjonerów elementem wspierającym widzialność określonego serwisu w wynikach w wyszukiwarce internetowej.

  Data dodania: 15 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Public cloud »

  Z racji rozwoju usług informatycznych jednostki i inne zaintrygowane podmioty zdołają użytkować z atutu tak zwanych chmur obliczeniowych. Sposób typu IaaS (ang. Infrastracture as a Service) stanowi teraz jeden z popularniejszych typów, na bazie których odbywa się wirtualizacja obliczenia w chmurze. W podobny sposób sprzęt, software jak i moc wytwórcza, w tym choćby stan przestrzeni dyskowej nie muszą generalnie znajdować się w zasięgu ręki użytkownika, jednak płaci on za ich użyczenie oraz korzysta z nich. Jak w każdym rozwiązaniu opartym na chmurze, tak i tutaj używa on zupełnej infrastruktury drogą wirtualną – z wykorzystaniem internetu. Oprogramowanie, które jest wtenczas stosowane nie musi pochodzić od dostawcy usługi. Równie poprawnie może być przekazane przez kontrahenta również zainstalowane na wirtualnych maszynach. Dysponując zdalnym dostępem do komputera także jego funkcji użytkownik może funkcjonować dużo sprawniej, bo nie jest przywiązany do konkretnej lokalizacji, w której musi się znaleźć. Podstawą jest łącze z siecią i lokalny komputer, przy użyciu którego da się rozporządzać całością. Współczesny stan modelu IaaS jest rozwinięciem jego autentycznej formy, w czasie jak sprowadzał się głównie do wynajmu dedykowanych serwerów.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czekolada »

  Dużą popularnością cieszą się artykuły reklamowe, jakie możemy wręczać naszym klientom. Z tego powodu można wypromować naszą firmę na rynku, na którym konkurencja jest ogromna. Każdy z nas zdaje sobie sprawę, że reklama jest zasadniczym napędem handlu, warto, więc w nią wkładać pieniądze. Jednym z elementów reklamy mają możliwość być artykuły reklamowe, mogą być to różnego rodzaju przybory biurowe. Niezwykle sławne stało się wręczanie klientom długopisów z nadrukowanym swoim logo, ale też piór. Słynne są również, takie artykuły reklamowe jak kubeczki z logo reklamowym w którym można również zamieścić przedmiot własnej działalności ale również nasz adres, i numer telefonu. Osobie, która będzie oglądała kubek na biurku, będzie wbijał się w pamięć numer naszego telefonu, z tego powodu będzie to bardzo trafny pomysł na reklamę. Popularne stają się także nietypowe gadżety tego typu jak pudełka na wino czy też piersiówki oraz grawerowane zapalniczki. Klienci szybciej będą pamiętać o firmach, od jakich otrzymują produkty reklamowe.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »