Ebooki Podkategoria: Ebooki

 • Voowl - program do nauki słówek »

  Voowl to darmowy program do nauki słówek, dzięki któremu w prosty i szybki sposób, nie tracąc czasu w domu opanujesz każdą partię obcego słownictwa, a nauka stanie się przyjemnością.
  Ta aplikacja na smartfony znacznie ułatwi Ci naukę i jednocześnie zaoszczędzi masę czasu na nudne wkuwanie w domu. Słówka możesz zapisywać w różnych, samodzielnie utworzonych katalogach a następnie powtarzać je w formie testów. Jest to wygodna i skuteczna forma nauki, na którą nie musisz poświęcać dużo czasu. Wystarczy, że wyjmiesz telefon stojąc w korku, bądź siedząc na nudnych wykładach i przerobisz kilka testów. Rezultaty gwarantowane! Dodatkowo przygotowaliśmy zestawy gotowych już testów. Do Waszej dyspozycji obecnie są testy zawierające słówka angielskie na poziomie B2, C1 oraz Business English. Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem naszej bazy o kolejne testy, również z innych języków obcych.
  Mając nasz program do nauki słówek zawsze przy sobie, możesz sprawdzić znaczenie każdego słówka, ponieważ aplikacja zawiera słownik. Każde interesujące słówko, które chcesz zapamiętać, możesz zapisać w programie do swoich testów, a następnie utrwalać w każdej wolnej chwili.
  Chcąc uatrakcyjnić swoją naukę języka warto, zajrzeć na naszego bloga blog.voowl.pl, na którym publikujemy ciekawe artykuły oraz ciekawostki językowe i nie tylko. Słownictwo z artykułów, w formie gotowych testów możesz pobrać do swojego programu.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podrywanie »

  Flirtowanie jest jedną spośród tych umiejętności, które każdy delikwent ma obowiązek umieć. W końcu stale mężczyźni starali się o przychylność kobiet. Jednak nie każdy facet potrafi dobrze zarywać. Odsetek z nich dostaje częstokroć kosze od dziewuszek, a pierwsza randka z następną znajomą zwykle wychodzi fatalnie i nie dochodzi do dodatkowych randek. Specjalnie na rzecz facetów, którzy czują się nieśmiało na linii dziewczyna-mężczyzna, powstał ten portal tematyczny. Jest on bowiem oddany podrywaniu i można w tym miejscu znaleźć górę przydatnych tekstów w tym zagadnieniu. Na przykład odwiedzający może się tu dowiedzieć jak rozmawiać z dziewczyną, w jaki sposób wzbudzić w dziewczynie pożądanie, co robić, by randki były zakończone sukcesem lub również jakie użyć sposoby uwodzenia. Naturalnie to nie wszystkie z zagadnień dotykanych na niniejszej stronie. Na dodatek jest w tym miejscu także opcja zarejestrowania się całkowicie bezpłatnie na kurs o podrywaniu dziewek.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ebooki

Ebooki - nowa strona:

Adres: