Kalendarium Podkategoria: Kalendarium

 • impresjonizm w malarstwie »

  Zachwycajcie się obrazami na zamieszczonymi na naszej witrynie i starajcie wyciągnąć z niej wszystko co dla was wartościowe. Nasza witryna to gratka dla pasjonatów sztuki, przede wszystkim tych, dla których impresjoniści i ich dzieła mają szczególne znaczenie. Zapraszamy do obejrzenia zbiorów prac impresjonistów na naszej stronie, znajdziecie tu prace Gauguin, Gogh i wielu innych. Nasza strona składa się z wielu pogrupowanych indeksów, gdzie odszukać można obrazy słynnych malarzy czasu impresjonizmu. Nasza strona skierowana jest zarówno dla wielbicieli fascynujących się obrazami impresjonistów jak i dla tych, którzy lubują się po prostu w oryginalnych i pięknych obrazach. Strona jest w całości poświęcona twórczości znanych malarzy, a staranniej rzecz biorąc - impresjonistów. Postaraliśmy się aby obrazy powieszone na naszej wirtualnej ścianie były uważnie wyłowione specjalnie dla was.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zdjęcia warszawy »

  Obrazy z życia zatrzymane w najpiękniejszych czarnobiałych zdjęciach odkryjesz na naszej stronie internetowej. Jeśli pragnęlibyście obejrzeć zestaw wiekowych zdjęć uzbieranych w jednej niezwykłej galerii to perfekcyjnie trafiliście. Przekazujemy do obejrzenia niespotykane i nietuzinkowe obrazy z minionych lat. Zdajemy sobie sprawę jak drogocenne są stare zdjęcia, stąd też gromadzimy je i traktujemy jako najogromniejszy skarb. Cóż lepiej opowie historie niż stare fotografie ulica floriańska w krakowie, zdajemy sobie z tego sprawę, stąd przygotowywaliśmy zbiór osobliwych czarno - białych zdjęć z życia. zdjęcia z Trwania zwykłych i niezwykłych ludzi. Rzeczywistość życia z tamtych lat, które rozweselą, zainteresują a czasami i dotkną.

  Data dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Trzecia Rzesza 1933-1945 - historia państwa »

  Ciekawość i chęć poznania przeszłości to cechy które charakteryzują człowieka chcącego poznać teraźniejszość. Wchodząc na mój portal dowiesz się jak tworzyła się współczesna Europa. Historia Trzeciej Rzeszy to strona oferująca wiele przystępnie napisanych artykułów, które pozwolą Ci poznać przeszłość, dzięki któej zrozumiesz lepiej teraźniejszość. Zapraszam do odwiedzenia, przejrzenia bogatej w zdjęcia galerii fotograficznej i wymiany swoich poglądów na forum dyskusyjnym.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kalendarium

(1)

Kalendarium - nowa strona:

Adres: