Akcesoria zoologiczne Podkategoria: Akcesoria zoologiczne

 • Żwirki dla kota »

  Masz kota? Chętnie zajrzysz na stronę superzoomarket.pl – znajduje się na niej sklep zoologiczny. Znalezienie karmy dla szczeniaka nie sprawi Ci najmniejszego problemu. W sklepie znajdziesz również dział poświęcony ochronie przed pasożytami – środek na kleszcze. Fiprex dla psów czy obroża na pchły dla psa również są dostępny w asortymencie sklepu. Oczywiście twórcy sklepu pamiętali również o żwirku – żwirek dla kota. Pamiętaj, żeby znaleźć tanie karmy dla psów – porównaj ceny jakie ma poszczególna karma dla kotów. Ty też wybierzesz puszki dla psa z karmą?

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy sklep zoologiczny »

  Urozmaicony asortyment produktów dla zwierząt umiejscowiony jest w naszym internetowym sklepie Zwierzowisko.pl. Mamy jedynie dobrej jakości towary, które oferowane są po mocno dobrych cenach. Gwarantujemy szybką realizację zleceń zwracając uwagę na bezpieczny transport zamówionych produktów. Nasza kolekcja produktów bez ustanku jest powiększana o kolejne warte zainteresowania towary dla zwierząt. Z całą pewnością właściwie każdy właściciel zwierzęcia znajdzie coś dla niego.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pielęgnice »

  Zagorzały hodowca ryb niejednokrotnie staje przed wyborem zaplanowania swojej hodowli. Po pierwsze musi zaplanować odmianę zwierząt, które będzie chciał pielęgnować a dopiero w następstwie zestawiać pod nie akwarium i filtry. Przeważnie młodzi hobbyści rozpoczynają od welonek, lecz z biegiem czasu ustają one być popularne i woleliby spróbować swoich zdolności w uprawie trudniejszych ryb. Pielęgnice od dawna były cenione przez hobbystów ze względu na śliczne umaszczenie. Aczkolwiek hodowla tych ryb nie jest całkiem taka prosta. Gatunek ów potrzebuje idealnych aspektów wody i częstych robót w akwarium. Cierpliwość jednak nie idzie na marne, bowiem ryby te rosną nadzwyczaj śliczne i zawsze będą cieszyły nasze oko przez długie miesiące.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Akcesoria zoologiczne

(1)

Akcesoria zoologiczne - nowa strona:

Adres: