Programy Podkategoria: Programy

 • Naprawa komputerów Leszno »

  Przedsiębiorstwo mBobobwski.com zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną dla firm i osób prywatnych. Naszą główną specjalnością są strony internetowe. Zajmujemy się projektowaniem prostych stron tzw. wizytówek – prezentacji, składających się z kilku-kilkunastu podstron. Takie rozwiązanie idealnie nadają się na strony firmowe, w których mogą Państwo szybki sposób zaprezentować swoim klientom ofertę, przykładowe realizacje czy też informacje na temat firmy.
  Po za tym wykonujemy również rozbudowane vortale wykorzystujące systemy zarządzania zawartością (ang. CMS) m. in. vortale tematyczne, sklepy internetowe, zaawansowane strony firmowe itp. Wykorzystanie systemów CMS umożliwia Państwu szybką i samodzielną modyfikację informacji zawartych w witrynie oraz zarządzania witryną z jednego spójnego panelu.
  Poza tworzeniem stron internetowych, nasza firma zajmuję się również wszelkimi usługami informatycznymi dla instytucji, firm, a także osób prywatnych. Serwisujemy i modernizujemy komputery, zakładamy oraz rozbudowujemy sieci komputerowe, prowadzimy konsultacje informatyczne...

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • SZAFIR - Krajowa Izba Rozliczeniowa »

  Zostań mistrzem e – przedsiębiorczości. Przedstaw nie tylko „szerokiej publiczności” swój intrygujący pomysł na internetowy biznes, ale także inwestuj w nowoczesne rozwiązania. Będziesz nie tylko potrzebował dotacji na otworzenia własnej e – działalności, ale także własny e – podpis! Odwiedź stronę www.elektronicznypodpis.pl i złóż szybko zamówienie na swój podpis elektroniczny! Mistrz musi działać zdecydowanie!

  Data dodania: 10 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Na stronach witryny www.softwarepatch.pl odnaleźć możemy znaczną ilość poprawek do przeróżnych software. Bywają one zazwyczaj absolutnie niezastąpione bowiem wszelkiego rodzaju programy mogą być badane przez ich producentów jedynie na zredukowanej ilości maszyn. Współczesne komputery są wręcz wyjątkowo zróżnicowane i do tego posiadają zainstalowane najróżniejsze software, przez co również proste programy mogą natknąć się na nieprzewidziane kłopoty. Łatki wydawane przez producentów oprogramowania mają za zadanie dopracowywanie niedopracowań, jakie pozostały ujawnione dopiero przez odbiorców indywidualnych na ich domowych lub w firmach komputerach.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi Informatyczne Kraków »

  Studio informatyczne prowadzi najwyższej jakości usługę outsourcingu IT. Szeroka znajomość aplikacji internetowych gwarantuje serwis struktur komputerowych różnorakich wytwórców. Wykonujemy analityczne auditingi informatyczne. Wykonujemy usługi fachowego Help Desk - wsparcie online ekspresowo bez względu na miejsce działalności.

  Wypróbowane usługi filii IT w Państwa firmie! Obniż koszty! Zatrudnij fachowców!

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Winamp Online »

  Odtwarzacz Winamp to popularny i ceniony program komputerowy stworzony przez amerykańską firmę Nullsoft, która obecnie jest częścią giganta AOL. Na serwisie WinampOnline znajduje się zestaw oryginalnych dodatków do Winampa, jak na przykład wtyczki (pluginy) rozszerzające program o oryginalne funkcje i skiny (skórki) umożliwiające nadanie Winampowi zupełnie nowego wizerunku. W serwisie zamieściliśmy oczywiście kilka różnych instalek programu, ponieważ Winamp udostępniony jest w trzech wersjach, które różnią się funkcjonalnościami. Dla przykładu, wariant Winamp Lite nie obsługuje nowoczesnych skórek, wizualizacji, biblioteki multimedialnej oraz wyszukiwania tekstów. Gorąco zapraszamy do przetestowania i pobrania Winampa.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  Systemy erp mogą być przeznaczone zarówno dla przedsiębiorstw produkcyjnych oraz handlowych, jak również usługowych. Jednym słowem są one naprawdę wszechstronne jako usługa dzięki osobistej elastyczności – można je dostosować do określonego typu przedsiębiorstwa. ERP to skrót od angielskiego „Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa/spółki”. Już sama nazwa wskazuje zatem na uniwersalność wobec firm systemów erp. Zresztą ich rosnąca popularność pokazuje, że mogą one służyć wielu typom przedsiębiorstw.

  Data dodania: 25 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony www Warszawa »

  Globalna sieć Internet od dawna wykorzystywany jest do reklamy. Jednakże żeby taka reklama była skuteczna, musi być stosownie wykonana. Samo tworzenie stron www nie wystarczy. W tej chwili to marketing w wyszukiwarkach zdobywa coraz większe uznanie. Jedynie on znacznie zwiększa widoczność strony www w wyszukiwarkach i koncentruje uwagę teraz na takiej witrynie internetowej. Dlatego również właściwie każdy, komu zależy na tym, by jego strona www była widoczna w globalnej sieci, powinien nie jedynie zadbać o samą stronę ale również o jej odpowiednią upowszechnienie.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • system erp »

  Enova to skonsolidowana aplikacja nowiutkiej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Patrząc od strony technicznej, Enova jest zgrabną, elegancką konstrukcją, zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program jest wyposażony w przychylny, intuicyjny i prosty w użyciu interfejs, dzięki któremu po wdrożeniu nie wymaga on żmudnych szkoleń. Dzięki przemyślanej parametryzacji, możliwe jest przykrojenie bądź rozszerzenie systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Bezpłatna infolinia handlowa: 800 109 509

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektroniczny obieg dokumentów »

  Firma itelligence oferuje profesjonalne oprogramowania oraz systemy SAP. Przez integracje jak również wdrażanie nowoczesnych systemów informatycznych, Klienci tej firmy mogą liczyć na istotną poprawę skuteczności wykonywanych prac. Na przykład przez wdrożenie CRM, można otrzymać odpowiedni system zarządzania. Przy udziale systemu CRM, czynności takie jak zarządzanie kontaktami czy obieg dokumentów są skuteczniejsze.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Synthelix »

  Nowoczesne przedsiębiorstwa, żeby sprawnie funkcjonować, muszą mieć dobre narzędzia. Obecnie kiedy wszystkie dane zaczynają być trzymane przede wszystkim w formie elektronicznej, kluczowe jest używanie dobrego zintegrowanego systemu zarządzania. Choć firm oferujących takie rozwiązania powstało bardzo dużo, to należy wybrać firmę, która posiada wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne wsparcie techniczne. Firma Synthelix poza systemami erp, oferuje również zyskujący coraz większą renomę program komputerowy dla szkół. Jeśli zainteresowała Was oferta, zapraszamy na naszą stronę WWW.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Public cloud »

  Z racji rozwoju usług informatycznych jednostki i inne zaintrygowane podmioty zdołają użytkować z atutu tak zwanych chmur obliczeniowych. Sposób typu IaaS (ang. Infrastracture as a Service) stanowi teraz jeden z popularniejszych typów, na bazie których odbywa się wirtualizacja obliczenia w chmurze. W podobny sposób sprzęt, software jak i moc wytwórcza, w tym choćby stan przestrzeni dyskowej nie muszą generalnie znajdować się w zasięgu ręki użytkownika, jednak płaci on za ich użyczenie oraz korzysta z nich. Jak w każdym rozwiązaniu opartym na chmurze, tak i tutaj używa on zupełnej infrastruktury drogą wirtualną – z wykorzystaniem internetu. Oprogramowanie, które jest wtenczas stosowane nie musi pochodzić od dostawcy usługi. Równie poprawnie może być przekazane przez kontrahenta również zainstalowane na wirtualnych maszynach. Dysponując zdalnym dostępem do komputera także jego funkcji użytkownik może funkcjonować dużo sprawniej, bo nie jest przywiązany do konkretnej lokalizacji, w której musi się znaleźć. Podstawą jest łącze z siecią i lokalny komputer, przy użyciu którego da się rozporządzać całością. Współczesny stan modelu IaaS jest rozwinięciem jego autentycznej formy, w czasie jak sprowadzał się głównie do wynajmu dedykowanych serwerów.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tonery do drukarek »

  Pod adresem sklepu Tuszmarkt.pl można znaleźć bogatą ofertę materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek oraz faksów.
  Są to markowe produkty jak i ich wysokojakościowe zamienniki. Strona posiada przystępny interfejs, dzięki któremu można z łatwością wybrać dany tusz, toner czy atrament i złożyć na niego zamówienie wraz z dokonaniem za niego zapłaty (płatność przy odbiorze przesyłki też jest akceptowana).

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie sklepów »

  Kompetentne aplikacje do prowadzenia oraz kierowania sklepami w Internecie. Wyposażone w nadzwyczaj zaawansowane funkcje, możność złączenia ich z bogatego rodzaju zewnętrznymi aplikacjami, na przykład aplikacjami ERP, płatności i firm kurierskich, a dodatkowo z serwisami społecznościowymi i mnóstwem różnych dodatków, począwszy od wersji językowych, poprzez banery reklamowe, a skończywszy na Smart SEO. Do wyboru też dużo ciekawych kategorii graficznych sklepu, jest również opcja sporządzenia jego wersji na zlecenie. Zapraszamy już w tej chwili na stronę internetową po nabór informacji o naszej aplikacji.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis drukarek kartuzy »

  Poszukujesz wysokiej jakości serwisu? Zależy Ci na wysokiej jakości usług? A być może ciekawią Cię wiecznie niskie ceny? Wszystko co kupisz u nas zostanie dostarczone szybko do Ciebie. Masz możliwość u nas zakupić mnóstwo kserokopiarek, komputerów i temu zbliżonych rzeczy. Mamy również profesjonalny serwis laptopów, gdzie możesz bez najmniejszego kłopotu naprawić swój komputer w wypadku, jak on się zepsuje. Dodatkowo tylko u nas znajdziesz wiecznie oryginalne tonery. Zapraszamy Cię do skorzystania z naszego portalu bytów. Warto! Naprawdę.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dynamics ax »

  W wielu masywnych miastach swoją działalność prowadzą średnie i duże przedsiębiorstwa, które dla usprawnienia pracy stosują oprogramowania dynamics. Poznań jest jednym z wielu przykładów takich miejscowości. Microsoft opracowało system, który perfekcyjnie sprawdza się w firmach specjalności finansowej czy handlowej. Banki, przedsiębiorstwa trudniące się sprzedażą czy kupnem, instalują ten program by polepszyć i ułatwić pracę. Przy użyciu dynamics, sporo dokumentów nie musi być drukowanych i magazynowanych w dziesiątkach skoroszytów na półce. Forma elektroniczna dostępnych wiadomości jest, jak w najwyższym stopniu, zadowalająca i pewnie przechowywana. Poza tym, jej poziom ugrupowania jest nader duży. Wyobraźmy sobie szukanie formularza VAT za miesiąc luty sprzed czterech lat. Bez wątpienia można, a nawet trzeba, utrzymywać ład w dokumentach ale z pewnością prędzej odnajdzie się potrzebne dane przy pomocy komputera, niż biegając po archiwum w poszukiwaniu jednej z wielu teczek przyporządkowanych tamtemu rokowi.

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • budżet domowy »

  Wykorzystaj zaawansowane narzędzie do zarządzania finansami osobistymi. Będziesz kontrolować budżet domowy i skontrolujesz wydatki. Miej cały dostęp do swojego kapitału bez potrzeby uwierzytelniania się w każdym banku z osobna. W pełni półautomatyczny transport tranzakcji z z kont bankowych. Zapomnij o ręcznym wprowadzaniu wydatków.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • System Windows 7 »

  Program operacyjny Windows 7 jest kapitalnym zastępcą Windows Vista, który zresztą był chybiony. Na szczęście jednak, posiadacze tego drugiego mogą wdrożyć tę nowszą wersję w charakterze upgrade, co zapewni im aktualną konfigurację. Windows 7 jest oprogramowaniem sprawniejszym, dogodniejszym, bardziej intuicyjnym i praktyczniejszym, toteż nie zadziwia to, że wyniki jego sprzedaży biją olbrzymie rekordy. Od wielu lat działa obszerne forum o Windows 7, na które zapraszamy pod adresem www.windows7forum.pl.

  Data dodania: 22 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres: