Kultura i sztuka Kategoria: Kultura i sztuka

Tutaj wstaw opis kategorii Kultura i sztuka

Kultura i sztuka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Fotografia Wrocław »

  Fotografia ślubna, rodzinna, portretowa. Również zdjęcia biznesowe, reklamowe, krajobrazu. Fachowy fotograf zaprasza do korzystania ze prywatnych usług. Tutaj możesz liczyć na bardzo dobre jakościowo zdjęcia, które przygotowywane są przez osobę z dużym doświadczeniem, posiadającą najwyższej klasy sprzęt oraz będącą pasjonatem obrazków. Gdy pragniesz poza tym niedużo zapłacić, również nie powinieneś obawiać się o wysoki rachunek. Zajrzyj na stronę internetową WWW, gdzie możesz wygodnie poprzeglądać portfolio fotografa i dowiedzieć się o nim więcej.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • zdjęcia ślubne Olkusz »

  Oferuję najwyższej jakości zdjęcia ślubne. Moja oferta skierowana jest do tych osób, które poszukują kogoś, kto przygotuje dla nich najlepszej jakości fotografie, które będą pamiątką na długie lata. Oferuję różnego stylu sesje zdjęciowe dla narzeczonych i małżonków – zajmuję się reportażami ślubnymi, które obejmują cały dzień zaślubin, począwszy od przygotowań. Też przygotuję niezapomnianą sesję plenerową, która oprócz tego też będzie wspaniałą przygodą. O ile chcesz dowiedzieć się o mnie więcej, już w chwili obecnej zapraszam na moją stronę www!

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAF SŁUPSK »

  FOTOGRAF SŁUPSK Postać tego, iż to ja rządzi asortymentem mojej wyobraźni demonstrowały się nie wcześniej w niepowtarzalnym podejściu magicznych ilustracji z szczeniactwa.FOTOGRAF SŁUPSK Kilkanaście lat po pewnym czasie, ,, nabyłam początkowe instrument aż do utrwalania tychże zerknięć zaś na rzetelne nakłoniła mnie utworzenie świata. Nieustająco lecz, wyszkolona zaznaniem młodości urządzałam zniewagi przyrodnicze, bez chemicznej, przekłamanej rzeczywistości. FOTOGRAF SŁUPSK Przykładem na owo są moje nowoczesne fotografie, nie tylko te spośród uroczystości ślubnych, w jaki sposób przy tym naukowych oraz dekoracyjnych w emocje ale również te, które są źródłem moich weny jakim sposobem proza codziennego trwania. FOTOGRAF SŁUPSK Powinno się przeto patrząc napomknieniu specjalnych dni na pamiątkowe fotografie, rozróżniać na zwolnieniach normalną szczęście, uśmieszek czasami również głęboki tęsknota także łzy. FOTOGRAF SŁUPSK W urządzaniu moich prac poszukuję skrytego „błysku w oku”,FOTOGRAF SŁUPSK staram się znajdować się niezauważalnym rejestratorem uczuć, próbującym dojść aż do drzemiącej w człowieku przyrody. Komplet owo po owo tak aby pokrzyżować na zawżdy magie chwili.Zapraszając aż do współpracy powierzam równolegle obejrzenie pinakoteki moich zwolnień.FOTOGRAF SŁUPSK Widźże.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK »

  FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK KINGA CHODOŃ-JANUS WITA PAŃSTWA NA STRONIE Zakutej Spośród FOTOGRAFIĄ Weselną I ARTYSTYCZNĄ. FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK Gdyby INTERESUJĄ PAŃSTWA Odwołania PLENEROWE, ŚLUBNE, Sezonowe, Gonią Kraina Bezprzykładnego FOTOGRAFA W MIEJSCOWOŚCIACH:USTKA, LĘBORK,KOBYLNICA, SŁAWNO, SŁUPSK, KOSZALIN,TO FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK KINGA CHODOŃ-JANUS JEST Wspaniałym Doborem. FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK Talia Oraz – 700,00 PLN Dokument z upitraszeń, reportaż spośród ceremonii kościelnej to znaczy USC, winszowania, sfinalizowanie pleneru w innym dniu,Zdobywają Państwo:klaser z 30 kopiami względnie 60 kopij w pudełku (format 15×21) dojście do 50 km w daninie płyta ze unieważnieniami w kompletnych rozdzielczościach (ok. 100 zdjęć).FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK Plik II - 1100,00 PLN Reportaż z przygotowywań, ceremonii kościelnej to znaczy USC, gody aż do prymarnego tańca realizacja pleneru w innym dniu, FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK Odbierają Kraj: klaser spośród 40 odbitkami albo 80 kalki w pudełku (format 15×21) dostęp do 50 km w zapłacie łupek ze unieważnieniami w skończonych rozdzielczościach (ok. 150 zdjęć).Pożądane byłoby dlatego patrząc wspomnieniem szczególnych dni na pamiątkowe fotografie, odczuwać na zwolnieniach przyrodniczą wesołość, uśmieszek czasami także przemożny udręka tudzież łzy. FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK W komponowaniu moich prac poszukuję zatuszowanego „błysku w oku”, staram się egzystować niezauważalnym rejestratorem uczuć, próbującym przybyć do drzemiącej w gościu natury. Wszystko to po owo żeby cofnąć się na wiecznie magie chwil. Zapraszamy aż do najważniejszego FOTOGRAF ŚLUBNY SŁUPSK.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • fotograf lublin »

  Historia Joanny Pluty prezentuje w jaki sposób fascynacja i pasja przeradzają się w zawód. To na swojej pasji fotografowania osób, zamykania w kadry ich rzeczywistego piękna, Pani Joanna uformowała wykreowała wizytówkę swojej firmy. W okresie niezwykle szybko rozwijającej się technologii, coraz lepszych programów graficznych stawia ona w głównej mierze na młodych ludzi z którymi współpracuje, na ich namiętność i spontaniczność, na piękno tego co ma miejsce między nimi. Obróbka graficzna stanowi wtedy swoistą wiśnię na torcie. Fotograf Lublin kieruje się zatem zasadą, że obróbka graficzna nie powinna przytłaczać fotografii, bo ma za zadanie ona ukazywać na światło dzienne właśnie naturalność. Wiele lat pracy z Młodymi Parami, nawiązywania relacji z ciekawymi ludźmi pozwoliło Pani Joannie na wyrobienie sobie kompetencje współpracy z każdym klientem. Fotografia ślubna Lublin, której autorką jest Pani Joanna przyciąga do siebie z niesamowitą siłą. Dlaczego? Jeśli masz ochotę poznać odpowiedź na to pytanie, zapraszam Was do świata pełnego uczuć, bliskości, świata emocji i weselnego szaleństwa.

  Data dodania: 21 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Ślubny Białystok »

  Od lat zajmuję się profesjonalnie fotografią. Specjalizuję się głównie w obrazków ślubnej, zatem jeśli chcesz, aby twój ślub i wesele były udokumentowane tak, żeby poprzez długie lata zostały wspaniałą pamiątką, wtedy już w tej chwili zapraszam do zapoznania się z moją ofertą. W zakresie fotografii ślubnej poza wykonywania fotografii w trakcie uroczystości i zabawy weselnej zajmuję się również fotografią plenerową. Oferuję też ilustracje okolicznościową. Moja oferta dopełniona jest też świetnym pomysłem – Fotokabiną perfekcyjnie sprawdzającą się na różnych imprezach. Zapraszam!

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół muzyczny Warszawa »

  Wesele jest doniosłym wydarzeniem w życiu młodych ludzi. Pragną, aby sam ślub jak też przyjęcie weselne było zapadające w pamięć. Kuriozalnych atrakcji i wrażeń na przyjęciu weselnym gościom i państwu młodym zagwarantuje odpowiednio dobrany, profesjonalny zespół muzyczny mazowieckie. Taki zespół odszukamy na stronie zespolsilver.pl. Kwartet prezentujący tam swoją ofertę jest jednym z najlepszych w branży, o czym można przekonać się, słuchając elementów utworów muzycznych w ich wykonaniu. Są to bardzo interesujące aranżacje, łatwo wpadające w ucho i będące gwarancją dobrej zabawy. Grupa posiada własny bogaty sprzęt audiowizualny, podnoszący atrakcyjność dowolnej imprezy.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blue box »

  Dla każdego maniakafilmów i efektów specjalnych,nasze przedsiębiorstwo kinowe maniezmiernie interesującą ofertę. Wychodząc bowiem na istniejące zapotrzebowanierynku filmowego, zaoferowaliśmy naszym klientomwynajem kamery red one iprofesjonalnego studia green box.
  Studio green box, to naturalnie kantorek otoczony zielonkawymiścianami, dywanem oraz sklepieniem, która w znacznej mierzepokryta jest specjalnązieloną farbą, mającą na celuusunąć wszystkie cienie, które rzucane są za pośrednictwem nierówności. Żebyw wielce zwyczajnysposób nasi pracownicy współpracujący znami, mogli podmienićzielonkawe tło studia green box, w jakąśogromnie ciekawąinscenizację.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pokazy »

  Chcesz sprawić najbliższej osobie niespodziankę?, jesteś dyrektorem przedszkola, szkoły podstawowej i chcesz pokazać dzieciom jak wygląda świat magii i iluzji?, organizujesz imprezy firmowe? Przyzwoicie trafiłeś!. Na stronie maciejpol.pl odnajdziesz wszelkie potrzebne informacje dotyczące występów wybitnego, znakomitego na całym świecie iluzjonisty Macieja Pola. Chcesz dowiedzieć się kim jest Maciej Pol? – wejdź na stronę Event i dowiedz się więcej o jego osobie i osiągnięciach w dziedzinie magii i iluzji. Strona maciejpol.pl to również możliwość obejrzenia wybranych obrazów z przedstawień iluzjonistycznych Macieja Pola. Jeśli jesteś zainteresowany pokazami iluzjonistycznymi z udziałem wybitnego czarnoksiężnika Macieja Pola wyślij do nas formularz kontaktowy, czy też też po prostu zadzwoń. Skontaktujemy się z Tobą i omówimy szczegóły występu. Możesz być pewien, że zarówno Twoja osoba jak i Twoi najbliżsi, czy też współpracownicy będziecie zadowoleni z występu jakiego dokona Maciej Pol. Ciepło Zapraszamy!

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • wideofilmowanie Łódź »

  Przed dwoma tygodniami byłem na ślubie na którym było 3-ch fotografów. Nie tylko mnie to dziwiło, ale i większość gości. Każdy im pozował jak do fotografii. I może nie jest w tym nic śmiesznego, gdyby nie to, że w miesiąc po weselu dotarła do mnie informacja, że jest film z tej imprezy.
  Próbowałem dociec jak to możliwe, skoro na ślubie nie było filmowców. Wówczas się dowiedziałem, że dwie z tych trzech osób, które posiadały aparaty, nie wykonywało nimi fotografii, a zajmowało się wideofilmowaniem tej imprezy. Byli to chłopaki z filmLook.plFilmowanie za pomocą lustrzanek w ostatnim czasie stało się bardzo kontrowersyjnym zadaniem. Przez jednych jest ono bardzo chwalone za jakość, natomiast przez niewielką cześć filmowców ślubnych wyśmiewane. Najprawdopodobniej każda z tych grup ma swoje argumenty, ale z uwagi na to, że film ślubny jest dla Was, zachęcam abyście Wy sami ocenili co jest dla Was najlepsze.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Kultura i sztuka

(1)

Kultura i sztuka - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: