Rzeszów Podkategoria: Rzeszów

 • Przetargi. E-impala.pl Baza przetargów »

  Przetargi na dostawy, przetargi na usługi, przetargi budowlane- te i inne ogłoszenia znajdziesz w naszym portalu przetargowym. Codziennie dodawanych jest kilka tysięcy przetargów do naszego serwisu. Myślisz, że procedury przetargowe są zbyt trudne dla Ciebie - nic bardziej mylnego. Wystarczy uważnie przeczytać ogłoszenie i SIWZ (specyfikacja istotnych warunków zamówienia). Aby wziąć udział w przetargu musisz spełniać wszystkie kryteria zawarte w tych dokumentach. Zarejestruj się u nas i korzystaj z tego co nasza baza przetargów oferuje.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis monitorów Rzeszów »

  Biuro-mat posiada bogatą ofertę urządzeń komputerowych takich jak: laptopy, drukarki oraz oprogramowanie dla firm. Biuro-mat posiada samodzielny serwis monitorów oraz serwis drukarek. Nasza firma stała się profesjonalnym partnerem w branży IT. Bogata oferta firmy Biuro-mat pozwala na kompleksową współpracę począwszy od serwisu różnych urządzeń poprzez usługi dostarczania Internetu jak również sprzedaż urządzeń komputerowych nie tylko na terenie Rzeszowa. Świadczymy usługi w zakresie odzyskiwania danych w Rzeszowie.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów »

  Od początku zapewniamy opiekę stomatologiczną na bardzo wysokim poziomie. Trudnimy się różnymi przypadkami a wiedzę praktyka pozwala nam rozwiązywać najtrudniesze sprawy. Serdecznie zachęcamy wszystkich niezdecydowanych do zachowania odpowidniej profilaktyki w celu zapobiegania tworzenia się próchnicy . Przygotowujemy lakowanie, lakierowanie, a ponadto fluoryzacje osobom dorosłym jak również dzieciom. Możliwe jest zastosowanie w trakcie zabiegu gazu rozweselającego. Poddaj się stomatologi zachowawczej - leczenie kanałowe i wypełnianie zębów. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klocki hamulcowe AUGUST »

  Firma AUGUST zqajmuje się produkcją klocków hamulcowych i szczęk hamulcowych w wykonanych z najwyzszej jakości materiałów na bazie technologii niemieckiej. Produkujemy klocki hamulcowe i szcżkei hamulcowe do samochodów ciężarowych, dostawczych, autobusów, maszyn budowlanych, rolniczych i innych urządzeń komercyjnych. W naszej ofercie znajdziecie klocki hamulcowe i szczęki hamulcowe do takich marek jak: BOVA, BPW, CITROEN, FIAT, DAF, MAN, MERCEDES, NEOPLAN, IVECO,PEUGEOT, SAF,SETRA, AUTOSAN, RENAULT, VOLVO, VOLKSAGEN, CATEPILAR itd.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe Rzeszów »

  Prog-res.pl to oferowanie kompleksowych usług które związane są ze stronami WWW, komputerami i oprogramowaniem poprzez zgrany zespół, który może poszczycić się doświadczeniem wraz z najlepszymi efektami pracy. Tworzenie witryn internetowych oraz ich hosting, a także pozycjonowanie oraz monitorowanie odnośnie jakości usług hostingowych. Oprócz tego domena przedsiębiorstwa to oferowanie usług programistycznym związanych z tworzeniem oprogramowania oraz jego modyfikacjami, outsourcing IT i administracja serwisami internetowymi.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja turbosprężarek Mielec »

  Reg-Mot to spółka z o.o., która szczyci się długo letnią aktywnością, która przebyła przez wszelkie zawikłane transformacje w Polsce jak zmiana ustroju i uwolnienie swobód gospodarczych. Początek aktywności firmy Reg-Mot przypada na rządy gen. Jaruzelskiego oraz żałosny stan motoryzacji w Polsce.
  W momencie aranżowania działalności zdeklarowaliśmy się że pragniemy, sprzedawać jak najwyższej wartości usługi w segmencie sprzedaży i regeneracji części do samochodów. Warto nadmienić, że czas ustanowienia firmy to 1986 rok, jesteśmy kombatantami tej branży i wszystkie kłopoty napotykane nie są przeszkodą dla nas - potrafimy je rozwikłać.
  Wspiera nas w tym silne zaplecze techniczne i trwała grupa, którą stanowi nasz przeszkolony personel. Specjalizujemy się regeneracji wszelkich frakcji w samochodach ale naszą domeną jest regeneracja turbosprężarek mielec tak bardzo nieodzownych do swobodnego poruszania się autem.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przyjęcia Weselne »

  Podjęliście ten bardzo istotny krok jakim jest ślub. Zgodnie z naszą tradycją ślub nie może się odbyć bez wesela.
  Zapewne każda para młodych pragnie aby ich wesele zostało zapamiętane jako unikatowe w swoim rodzaju. Ma to być niezapomniane chwile, podczas jakiego goście będą się doskonale bawić.
  Żeby ten pomysł się ziścił najpiękniej korzystać z usług dj na wesele. Zamiast tradycyjnej orkiestry świetny duet sprawi że każdy z zaproszonych będzie jeszcze przez długi czas napomykał wesele.dj na wesele- jest kapitalnym rozwiązaniem dla Ciebie
  Doskonałe wyczucie muzy, różnorakie gry taneczne, quizy, a to wszystko dzięki duetowi profesjonalistów którzy uchwycą weselników do szampańskiej rozrywki do samego rana.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rezonans magnetyczny »

  Centrum Medyczne MEDICOR w oparciu o doświadczony zespół lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany personel medyczny świadczy kompleksowe usługi w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej ( rezonans magnetyczny ), zarówno odpłatnie jak i bezpłatnie w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. Naszą ofertę kierujemy nie tylko do indywidualnego klienta, oferujemy również pełen pakiet usług dla firm. Oferujemy Państwu usługę z zakresu medycyny pracy w Rzeszowie oraz w okolicach. Zapraszamy na naszą stronę www.medicor.pl.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zbigniew Parkot ginekolog z Rzeszowa »

  Gabinet ginekologiczny lek. med. Zbigniewa Parkota specjalizuje się w usługachUSG 2D,3D i 4D oraz leczeniem [niepłodności| bezpłodności}. Pan Parkot zarządza przychodnią już od 20 lat, skupia się na zdrowiu i dolegliwościach grożącym panią. Wizyty w jego gabinecie cechuje kompleksowość, ciągłość opieki jaki i oparcie na potwierdzonych wyznacznikach Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. przychodnia Pana Zbigniewa Parkota jest jednym z najlepszych gabinetów w Rzeszowie. Wyposażony w nowoczesny i zaawansowany sprzęt medyczny, zezwala na wykonywanie wszelkich badań na miejscu. Podczas jednej kompleksowej wizyty pozostaną zrobione wszelkie potrzebne badania, których wyniki zostaną wysłane drogą elektroniczna albo na adres pocztowy. przychodnia lek. med. Zbigniewa Parkot mieści się w Rzeszowie, Plac Wolności 17/20B, telefon 607 223 753.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Rzeszów

(1)

Rzeszów - nowa strona:

Adres: