Prawo Podkategoria: Prawo

1 · 2 · następna strona »
 • Zamówienia publiczne doradztwo, kancelaria »

  Krakowska kancelaria radcy prawnego świadczy usługi z zakresu doradztwa i pomocy prawa publicznego, cywilnego, prawo Unii Europejskiej, ochrony środowiska, prawo własności intelektualnej, jej celem jest zapewnienie eksperckiej obsługi prawnej. Jej właścicielem jest Krzysztof Meder, prawnik z olbrzymim doświadczeniem, który jest sędzią a zarazem radcą prawnym. Współdziałając z gronem ekspertów, który mają specjalistyczną wiedzę z przeróżnych dziedzin jest w stanie pomóc klientom w każdej sprawie. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Karnista Warszawa »

  Nadmiernie szybka jazda autem, bójka z kibicem przeciwnej drużyny i do drzwi puka listonosz z wezwaniem do sądu. Ty już prawdopodobnie dawno temu zapomniałeś o tym wydarzeniu, ale prawnicy nie. Jak sobie z tym poradzić, ażeby w najwyższym stopniu zmniejszyć negatywne skutki nieprzemyślanych postępowań? Najlepiej rozejrzeć się i poszukać kancelarii, w której udziela porad adwokat karnista. Warszawa to bez wątpienia metropolia, gdzie bez problemu odnajdziesz dobrą kancelarie adwokacką. Zapraszamy do skorzystania z usług mecenasa, ponieważ niedobór znajomości prawa karnego być może nadzwyczaj niebezpieczny w skutkach.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy w szkole »

  Regulacje wizualizujące pracę nauczycieli zostały zrelacjonowane w ustawie o nazwie Karta Nauczyciela. Wytyczne w niej zreferowane przedstawiają m.in. stopnie zawodowe pedagoga takie jak nauczyciel mianowany, nauczyciel stażysta, nauczyciel dypolomowany i nauczyciel kontraktowy. Wyłożyliśmy w witryniekartanauczyciela.edu.pl jakie są żądania ażeby zdobyć określony stopień oraz z jakimi funkcjami jest on sprzężony. W niniejszej witrynie przedstawione są także płace nauczycieli na ustalonych pułapach kariery. Odrębną sprawą przytoczoną na łamach serwisu jest weryfikacja pracy nauczycieli i jej sposoby.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • prawnik kraków »

  Jeśli mieszkają Państwo w Krakowie lub okolicy oraz potrzebują rady prawnej to serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej kancelarii prawnej. Jako że w nidalekim czasie rozpoczeliśmy swoją działalnosć, stale zasilamy kadrę naszych pracowników dostosowując ją do realiów rynkowych. Teraz jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną usługę także wielkim firmom. Ponadto udzielamy porad prawnych osobom prywatnym, raz w miesiącu organizujemy akcję darmowa porada. Tak więc jeżeli chcą Państwo sprawdzić nasze możliwości to gorąco zapraszamy na ulicę Wrocławską 28/2 gdzie mieści się nasza firma.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje »

  Każdego roku setki absolwentów wydziałów prawa zastanawia się jak najskuteczniej przygotować się do egzaminu na aplikację? Omawiając tę kwestię dobrze jest zainteresować się systemem pravnik.pl.
  System pravnik.pl to system ułatwiający naukę do egzaminu na aplikacje prawnicze. Jego działanie polega na rozwiązywaniu testów z różnorakich gałęzi prawa. Odzwierciedla to rzeczywisty egzamin, który od kilku już lat ma postać testu.
  Pozytywną cechą opisywanego systemu jest to, że korzystając z niego można maksymalnie skupić się na nauce. Testy na aplikacje, które oferuje, analogiczne są do tych, jakie pojawiają się później na egzaminie. System sam kontroluje prawidłowość zaznaczonej odpowiedzi, wskazuje poprawną odpowiedź, a także podstawę prawną.
  Dużą zaletą platformy edukacyjnej pravnik.pl jest algorytm edukacji systematycznej, polegający na zautomatyzowanym generowaniu powtórek materiału w zależności od tego, czy udzielono na konkretne pytanie odpowiedzi prawidłowej czy również nieprawidłowej. Algorytm ten stosuje wiedzę, o ludzkiej pamięci i procesach związanych z zapominaniem, dzięki czemu powtórki generowane są w ściśle ustalonych odstępach, tak by nauka była maksymalnie skuteczna.
  Korzystając z systemu pravnik.pl użytkownik może śledzić postępy w nauce poprzez zazwansowane statystyki.
  Chłopcy i dziewczęta korzystające z systemu w poprzednich latach potwierdzają jego skuteczność - wskazując, że dzięki temu systemowi bez problemu dostały się na aplikację.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka Warszawa »

  Kancelaria adwokacka Snopczyński ma siedzibę w Warszawie. Zespół tworzy adwokat Mikołaj Snopczyński i Maria Snopczyńska. Kancelaria oferuje takie usługi jak doradztwo podatkowe, administracyjne, cywilne, karne i rodzinne. Doradztwo prawne jest rzetelne i gwarantuje szybkie rozwiązanie problemów. Kancelaria adwokacka kieruje swe usługi do osób prywatnych i podmiotów gospodarczych. Porady można otrzymać również przez Internet.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Bydgoszcz – profesjonalne porady »

  W życiu każdego z nas przychodzą takie chwile, że przydałby się nam prawnik Bydgoszcz, bo nie wiemy jak rozwiązać dany problem. Szukamy wtedy mnóstwa informacji w internecie i tracimy swój czas oraz nerwy. Nie sądzimy, że w wielu przypadkach wystarczy godzinna wizyta w kancelarii prawniczej i problem jest rozwikłany. Kancelaria Justa oferuje profesjonalne porady prawne Bydgoszcz z wielu dziedzin prawa. Nasi prawnicy reprezentują swoich klientów w sporach z kontrahentami, wierzycielami, pracownikami ZUS czy bankami. Zapewniamy opiekę prawną zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm zatrudniających wielu pracowników. W tym drugim przypadku pomagamy w tworzeniu prawa wewnętrznego, a mianowicie regulaminów pracy, wynagrodzeń czy uchwał Rad Nadzorczych. Każdy nasz prawnik Bydgoszcz posiada odpowiednie przygotowanie do zawodu i zapewnia profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Gdańsk »

  W chwili obecnej jak grzyby po deszczu pojawiają się coraz to nowsze kancelarie prawne. Jednak niestety w znaczącej liczbie przypadków okazuje się, iż ich działanie jest niezgodne z prawem, co kieruje ich Klientów na szkodliwe sytuacje. Warto toteż, w tej kruchej kwestii zaufać realnym profesjonalistom. Wszechstronne źródła wiedzy i znajomości prawnicze, które posiada Prawnik w gdańsku, umożliwiają fachową a także dokładną analizę zgłaszanych do nas, pojedynczych przypadków . Po odwiedzeniu naszej strony internetowej Kancelariaprawnagdansk.pl uzyskasz na nas namiary, żeby umówić się z nami na niezobowiązującą wstępną rozmowę czy spotkanie. Po pokazaniu początkowego kosztorysu i terminarzu zamówienia, jeżeli tylko Pan czy Pani sobie tego zażądają, my natychmiast przystępujemy do działania.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje prawnicze online »

  Od paru już lat egzaminy kwalifikacyjne na aplikację notarialną mają postać testu. Powoduje to, że przygotowanie się do tak ukształtowanego egzaminu powinno posiadać ściśle określoną postać, dostosowaną do sposobu egzaminowania.
  Jak zatem najskuteczniej uczyć się do egzaminu na aplikację? Metod jest de fakto wiele, niemniej jednak najwięcej orędowników posiada metoda polegająca na tym, żeby rozwiązywać testy na aplikacje prawnicze w Internecie.
  Niewątpliwie w teraźniejszych czasach dużo prościej uczyć się do egzaminu konkursowego na aplikacje prawnicze, niż jeszcze wiele lat wstecz. Jest tak dlatego, że istnieją systemy ułatwiające przygotowania do egzaminu konkursowego, które oferują testy na aplikacje do rozwiązywania przez Internet. Nauka przez rozwiązywanie testów na aplikację w sieci Internet jest niewątpliwie dużo bardziej efektywna niż zwykłe przerabianie testów z długopisem w ręku.
  Który jednak serwis www wybrać? Czym się w tym zakresie sugerować? Sprawdź, co oferują poszczególne serwisy internetowe z kategorii testy na aplikacje prawnicze i wybierz ten, który najdokładniej będzie dopasowany do Twoich wymagań i dzięki któremu bez problemu zdasz egzamin konkursowy na aplikację adwokacką czy radcowską.

  Data dodania: 11 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Sosnowie »

  Oferta usług świadczonych poprzez kancelarie adwokackie jest w znaczącej liczbie przypadków bardzo szeroka, nie obejmuje ona tylko jednej dziedziny prawa, lecz zajmuje się większością spraw dotyczących zarówno firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw jak i ludzi spersonalizowanych. Oferta z całą pewnością uzależniona jest od specjalizacji pracowników takiej kancelarii, im będzie więcej ich tym bogatsze będą usługi. Coraz w większości przypadków ukazują się kancelarie, które obsługują jedynie duże przedsiębiorstwa/korporacji, w takich miejscach osoba prywatna nie zostanie niestety przyjęta.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona środowiska »

  Obrona środowiska jest nader ważna w codziennym egzystowaniu człowieka. Nikt nie chciałby mieszkać na terenie, który jest naśmiecony i zdewastowany za sprawą ludzi.

  Może być to co najmniej nie dobre. Dlatego właśnie krajowe środowiska jak i ogólnopolskie gazety wzywają do tego, by troszczyć się i monitorować środowisko. Od tego zależy nie wyłącznie nasze życie ale i życie wielu gatunków zwierząt i roślin, jakie dzięki temu zdołają utrzymać się przy życiu tak trudne czasy dla flory i fauny. Chroniąc Otoczenie każdego dnia przyczyniamy się do lepszego trwania.

  Data dodania: 30 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Warszawa »

  Kancelaria radcy prawnego oferuje rozległą pomoc z zakresu obsługi prawnej osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w usługach doradczych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego oraz handlowego. Dzięki bogatemu doświadczeniu i specjalizacji w poszczególnych obszarach prawa współpracujących z nami prawników nasi Klienci mogą liczyć na wysoką jakość usług.Prowadzimy obsługę prawną spółek prawa handlowego oraz klientów indywidualnych. Nasza oferta dla przedsiębiorstw obejmuje doraźną pomoc prawną oraz stałą obsługę prawną. Klientom indywidualnym doradzamy zakresie spraw rodzinnych, cywilnych oraz konsumenckich. Sporządzamy na zlecenie naszych Klientów opinie prawne, umowy, pozwy, skargi, apelacje, zażalenia i inne pisma procesowe z zakresu z zakresu prawa gospodarczego, prawa własności przemysłowej i prawa pracy oraz korporacyjnego prawa rodzinnego, prawa spadkowego. Nasza kancelaria wykonuje na rzecz osób fizycznych nie będących przedsiębiorcami oraz spółek zastępstwo prawne w zakresie reprezentacji przed sadami.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków »

  Krakowska kancelaria adwokacka Competia z wielką ambicją i z zaangażowaniem podejmie się rozwiązania zgłoszonych przez Ciebie problemów prawnych.
  Przedstaw nam dziś wszelkie swe problemy, opisz je dokładnie, a my zlecimy ich wyjaśnienie najlepszemu specjaliście z dotyczącej Cię dziedziny prawa.
  Informujemy, że zaoferować możemy Wam nie tylko stacjonarne, ale też internetowe porady prawne, których skuteczność docenisz już po jednorazowej współpracy z naszą firmą.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Gdańsk »

  Posiadasz kłopoty w swym związku, czy w twojej korporacji zaistniały jakieś zagadkowe komplikacje natury finansowej? Nie za bardzo się orientujesz do kogo udać się po radę prawną? Nie wahaj się tym samym dłużej, a jeno zobacz co ma do zaoferowania w tej kwestii Kancelaria adwokacka Gdańsk. Pod adresem adwokatnowakowska.pl, otrzymasz odpowiednie odpowiedzi na ciekawiące Cię pytania z zakresu w czym konkretnie może Ci pomóc nasza kancelaria prawnicza. Posiadamy sprawdzoną i dodatkowo wyszkoloną kadrę pracowniczą opartą na wypróbowanych i profesjonalnych prawnikach. Ich długoletnie praktyki, oraz liczne znajomości w tej branży są dosłownie nieocenione przy toczonych przez nas sprawach. Wyłącznie my wiemy, jak ważna jest dociekliwość i doświadczenie prawne przy przeprowadzanych przez nas procesach.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • porady prawne przez internet »

  RADCA PRAWNY ON-LINE świadczy usługi w zakresie porad prawnych. Bez wizyt w biurze, tanim kosztem i dyskretnie uda się załatwić wiele spraw. Serwis Radca Prawny on-line napisze pismo procesowe, umowę wynajmu, będzie nas reprezentował w sądzie, przeprowadzi windykację. Wstępna ocena i ustalenie kosztów sprawy przesłane są po godzinie, a w ciągu 48 h od uiszczenia opłaty zostanie nam udzielona pomoc. Kontakt przez formularz zgłoszeniowy jest anonimowy i kodowany.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Gdańsk »

  Jeżeli dopadnie Cię jakiś problem w życiu, kiedy będziesz musiał skorzystać z rady adwokata, to wobec tego niczym się nie dręczże, a jedynie zawierz sprawdzonym specjalistom. Kiedy weźmiemy na tapetę branżę mecenaską, to na razie najlepszy w Trójmieście jest adwokat Gdańsk, który ma tam swoją kancelarię. Oto kilka słów na jej temat. Jest ona na rynku już niemalże 10 lat, mając na swym stanie sporo z happy endem rozwiązanych zagadek natury sądowo-prawnej. Nasz wachlarz świadczeń skupia w sobie, nie tylko sprawy rozwodowe, oraz normalne postępowania kryminalne. Minimalne ingerowanie w życie rodzinne natomiast, jest ich priorytetowym sposobem działania, który pozwoli Państwu poczuć się całkowicie bezpiecznie.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Kraków »

  Kancelaria notarialna Piotr Faron od 1998 roku zapewnia profesjonalną obsługę osób fizycznych oraz prawnych.

  W ramach posiadanych uprawnień kancelaria sporządza akty notarialne (w szczególności umowy sprzedaży, umowy przedwstępne, umowy darowizny, pełnomocnictwa, umowy spółek), akty poświadczenia dziedziczenia, poświadczenia, protokoły. Przyjmujemy na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe (tzw. depozyt notarialny).

  Nasz notariusz bezpłatnie udzieli Państwu informacji dotyczących czynności notarialnych oraz biegle włada językiem angielskim.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo pracy »

  Czas jazdy i trasa zawodowego kierowcy w wyznaczonych pojazdach są gromadzone na karcie kierowcy. Ta karta wydawana jest przez PWPW na stronie, na jakiej można odnaleźć podanie o kartę kierowcy. Informacje na temat tego dokumentu wynajdziesz na stronie kartakierowcy.com.pl. Dowiesz się również jakie wiadomości rejestrowane są na karcie, jak długo magazynowane są wiadomości, kto ma upoważnienie do inspekcji karty, jakim sposobem odpowiednio wykorzystywać kartę, jaki jest koszt karty kierowcy i kto ma obowiązek za nią zapłacić. Każdy profesjonalny kierowca, albo osoba myśląca o pracy w tym zawodzie winna poznać dokładnie te wiadomości.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Częstochowa »

  Nasza oferta to szeroki zakres usług ustawowych w dziedzinie prawa cywilnego, gospodarczego, prawa karnego. Pomagamy w sprawach rodzinnych, przy rozwiązywaniu konfliktów, prowadzimy negocjacje, zajmujemy się także dochodzeniem odszkodowań za usterki w sztuce lekarskiej, wypadki komunikacyjne. Nasza oferta jest kompleksowa – znajduje się w niej udzielanie porad prawnych, reprezentowanie klientów przed sądami, organami administracji publicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony po więcej treści o kancelarii!

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Kraków »

  Kancelaria prawna Pierlex z siedzibą w Krakowie od wielu lat działa na rynku świadcząc porady prawne przez zespół najwyżej wykfalifikowanych prawników.

  Naszym priorytetem jest fachowa obsługa prawna w przystępnych cenach, dostosowanych do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym, spadkowym, administracyjnym, prawie pracy oraz oferujemy szereg innych usług z zakresu doradztwa prawnego.

  Wychodząc naprzeciw naszym Klientom, uruchomiliśmy platformę e-porady, dzięki której możecie Państwo uzyskać porady prawnicze przez internet. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prawo

(1)

Prawo - nowa strona:

Adres: