Strony związane z hasłem 'deski podłogowe':

 • Cyklinowanie warszawa »

  Jak większość z nas wie drewno było uniwersalnym materiałem budowlanym stosowanym zasadniczo cały czas, używano go już w pierwszych zrobionych z drewna chatach. Aktualnie jest bardzo chętnie wykorzystywane w budownictwie, można odszukać je w kuchniach, łazienkach, pokojach, ale również na tarasach drewnianych. Coraz częściej również podłogi drewniane układane są na ogrzewaniu podłogowym, najlepiej na tego typu podłoża nadają się podłogi warstwowe, natomiast tutaj proponowana jest wyjątkowa przezorność i skrupulatność w momencie realizacji, a później używania. Nasza firma oferuje Państwu szereg usług związanych z układaniem drewna. Proponujemy przede wszystkim montaż podłóg drewnianych, olejowanie podłóg, a także bejce. Możemy złożyć ofertę dotyczącą konserwacji parkietu. Zapraszamy Państwa do czynnego uczestnictwa na forum parkieciarskim.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Parkiety drewniane »

  Parkiety drewniane kupione w naszych salonach wyróżniają się bardzo wysoką jakością i wytrzymałością, wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów na na nowoczesnych liniach produkcyjnych, co zapewnia że nasze podłogi są najwyższej jakości.
  Nasza oferta to nie tylko parkiety drewniane lecz także, deski podłogowe, parkiety egzotyczne, schody drewniane.
  Świat Podłóg istnieje już na rynku od 1989 roku, salony firmowe można spotakać w całej Warszawie:
  Parkiety Warszawa: ul.Bartycka 24/26 paw 205, 105, 93, 41
  Parkiety Warszawa: ul.Bartycka 26 paw 44
  Posiadamy szeroki wachlarz parkietów drewnianych.
  Parkiety Warszawa

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • deski podłogowe »

  PACIFICLINE zajmuje się produkcją parkietów z najcenniejszych materiałów, takich jak drewno mahoniowe, czy teakowe. Sprowadza je z Azji, Afryki i Amazonii. Swoim klientom dostarcza najlepsze produkty.Przy produkcji drewnianych podłóg stosuje się niespotykaną technikę lakierniczą . Jakość wykonania daje gwarancję na długie używanie bez potrzeby renowacji. Parkiety świetnie sprawdzają się w domu jak i w budynku szkolnym czy galerii. Każdy kawałek drewna jest starannie dobrany i sprawdzony. Pacificline to wyspecjalizowany i odpowiedzialny producent podłóg. Możesz być pewien,że Cię zadowoli.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »