Strony związane z hasłem 'dywanów':

 • Mycie okien Poznań »

  Każdego rodzaju pomieszczenie mieszkalne, biuro lub budynek potrzebują regularnego sprzątania. Zachowanie czystości to fundament do praktycznego oraz dobrego korzystania z danego wnętrza bądź obiektu. W zależności od rozmiaru konkretnego budynku, jego przeznaczenia bądź też wymaganej regularności sprzątania, sprzątanie można realizować samodzielnie lub przy pomocy firm sprzątających. Firmy sprzątające to aktualnie zjawisko bardzo rozpowszechnione, dzięki któremu zwłaszcza różnego rodzaju biura czy też obiekty mogą zostać należycie sprzątane. Taką firmą sprzątającą jest Clean & Tidy - sprzątanie Poznań. Realizuje ona klientom prywatnym jak również różnorakiego rodzaju firmom oraz instytucjom wszechstronne sprzątanie. Sprzątanie biur Poznań bądź mycie okien oraz czyszczenie dywanów Poznań, w wykonaniu firmy sprzątającej Clean & Tidy to usługi najwyższej jakości, cenione nie wyłącznie przez klientów z Poznania. Prócz sprzątania różnych obiektów, firma sprzątająca z Poznania zajmuje się również sprzątaniem obszarów zewnętrznych, jak parkingi bądź też obszarów z zielenią.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • czyszczenie wykładzin kraków »

  Oferujemy własne usługi przy zagospodarowaniu profesjonalnych aparatu natryskowo ekstrakcyjnych marki Kärcher. Dobrane przez nas środki czystości, to bardzo owocne, zdrowe lub bezpieczne dla zdrowia autentyczne towary Kärcher.
  Zapraszamy do oglądnięcia naszej serwisu: czyszczenie wykładzin kraków
  Nasza biznes działa na rynku od 1992 roku. Wieloletnie sprawdzian a także profesjonalny sprzęt są gwarancją sumiennie wykonanejuczynku. Nasza propozycja jest przydzielona do zakładów dodatkowo do klientów indywidualnych. Serwis realizujemy u nas w przedsiębiorstwie lub u klienta na obszarze Krakowa, Liszek, Krzeszowic, Skały, Skawiny, Wieliczki, Chrzanowa, i okolic. Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki polega na wpompowaniu wody z środkiem myjącym pod ciśnieniem do materiału jak i niezwłocznym jej odessaniu wraz z brudem.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie tapicerki Warszawa »

  Firma Komplex Cleaning Service zajmuje się profesjonalnym praniem dywanów w prywatnych mieszkaniach, jak również u przedsiębiorców. Niskie ceny oraz szybkość wykonania usług są gwarancją zadowolenia każdego Klienta, który zleca przedsiębiorstwu pranie wykładzin w Warszawie. Ekipa używa najskuteczniejszą metodę wysokociśnieniową, która likwiduje brud nie doprowadzając do przemoczenia wykładziny. Wszelkie informacje o metodzie czyszczenia, a także o bieżących cenach zawarto na prezentowanej stronie firmy Komplex.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »