Strony związane z hasłem 'firma':

 • Mycie okien Poznań »

  Każdego rodzaju pomieszczenie mieszkalne, biuro lub budynek potrzebują regularnego sprzątania. Zachowanie czystości to fundament do praktycznego oraz dobrego korzystania z danego wnętrza bądź obiektu. W zależności od rozmiaru konkretnego budynku, jego przeznaczenia bądź też wymaganej regularności sprzątania, sprzątanie można realizować samodzielnie lub przy pomocy firm sprzątających. Firmy sprzątające to aktualnie zjawisko bardzo rozpowszechnione, dzięki któremu zwłaszcza różnego rodzaju biura czy też obiekty mogą zostać należycie sprzątane. Taką firmą sprzątającą jest Clean & Tidy - sprzątanie Poznań. Realizuje ona klientom prywatnym jak również różnorakiego rodzaju firmom oraz instytucjom wszechstronne sprzątanie. Sprzątanie biur Poznań bądź mycie okien oraz czyszczenie dywanów Poznań, w wykonaniu firmy sprzątającej Clean & Tidy to usługi najwyższej jakości, cenione nie wyłącznie przez klientów z Poznania. Prócz sprzątania różnych obiektów, firma sprzątająca z Poznania zajmuje się również sprzątaniem obszarów zewnętrznych, jak parkingi bądź też obszarów z zielenią.

  Data dodania: 26 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka CNC »

  Produkty drewniane są obecne prawdopodobnie w każdej kuchni. Zapraszamy Państwa na stronie kroma.com.pl Zajmujemy się stolarką kuchenną. Nasze wyroby to np deski do mięsa, bloki do noży oraz stojaki pod choinke. Trudnimy się także takimi usługami jak obróbka CNC. Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość. Na rynku jesteśmy od 1920 roku i jesteśmy obecni w Niemczech, Holandii, Szwecji, Danii oraz Anglii. Firma Kroma - Krzysztof Kroma znajduje się w mieście Nowy Tomyśl. Zapraszamy do odwiedzenia strony i zapoznania się z naszą szeroką ofertą artykułów drewnianych.

  Data dodania: 27 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Domy Wawer »

  Serwis internetowy Terra Development prezentuje rodzinną firmę developerską zajmującą się budową i sprzedażą domów jednorodzinnych w gminie Wawer. Firma buduje domy z największą starannością i dokładnością z wysokiej jakości materiałów. Jednym z przykładów realizacji inwestycyjnych firmy jest wybudowane osiedle domów w Warszawie w okolicy ul. Jeziorowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Terra Development nawiązało współpracę z kilkoma bankami i firmami doradztwa finansowego, w celu pomocy w uzyskaniu kredytu na zakup wymarzonego domu.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • minibar bydgoszcz »

  Oferujemy kupującym specjalistyczny szczegółowy wyrób na rzecz interesu Catering STARA PIWNICZKA, jaki zistniał w należycie na konieczności rynku także zgości. Misją naszej spółki jest okazanie najlepszej klasy serwisu gastronomicznych, jakimi dają preferencje rozwoju i trwałego naprawie się także zapewnienie nabywcy pełnej zapokojenia ze ukończonego projektu. Zachęcamy do oglądnięcia naszej witryny: usługi gastronomiczne bydgoszczW największym stopniu istotne są dla nas zapotrzebowania klientów. Do wszystkich zlecenia podchodzimy jednostkowo, a ukontentowanie kupującego jest dla nas największym pierwszeństwem. Wszelkie nasze usługi wprowadzamy w terenia zalecanych przez naszych Państwa i będziemy otwarci na wszelakie pomysły i propozycje. W ramach usługi gastronomicznej zapewnimy: rade w doborze menu, kompletna zastawe stołową, ozdoby stołów.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Worki foliowe »

  Folia sprawdza się w różnorakich sferach, na co wpływa parę elementów. Głównie jest ona stosunkowo niedroga, w związku z tym worki foliowe wykorzystywane do magazynowania artykułów spożywczych czy śmieci kosztują malutko. Dwa rodzaje wymienione przed momentem są zazwyczaj napotykane w gospodarstwach domowych co więcej są składnikiem naszej codzienności. Nabywać je można w drogeriach, dyskontach lub supermarketach. Są znakowane różnymi markami, lecz różnice wśród nich nieczęsto są wyraźne. Zasadniczo z punktu widzenia eksploatatora istotne jest jedno kryterium, to znaczy wytrzymałość. Dotyczy to w głównej mierze worków na odpadki, które układamy w właściwych pojemnikach w domu. Im w wyższym stopniu solidne, tym więcej pomieszczą, a podczas przenoszenia raczej nie pękną. To całkiem poważny problem, dlatego że najtańsze posiadają tendencję do rozrywania się z byle powodu. Łatwo wywnioskować, że ich walory użytkowe są ogromnie wątpliwe. Z kolei worki foliowe dedykowane żywności powinny być tak dobierane, aby produkty w nich chowane można było zamrażać.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes na wsi »

  Zapraszamy wszystkich do wortalu o szeroko pojętej tematyce finansowej. Umieszczamy w tym serwisie różnego rodzaju ciekawe pomysły na odpalenie własnego pierwszego biznesu w życiu. Opisujemy co zrobić i jak robić aby nasz biznessię powiódł i przyniósł Tobie zyski. Jeśli doszłaś do konkluzji, że harówkana etacie nie jest pasjonująca dla Ciebie lub po prostu pragniesz posiadać własny interes, to zapraszamy na nasz blog biznesowy. Biznes plan - u nas wyłącznie pewne i sprawdzone pomysły na własny biznes. W naszej ofercie też wszelkiego rodzaju rozmowy z ludźmi z branży. Prezentujemy ludzi, którym udało się uruchomić i utrzymać własny biznes. Swego czasu także ktoś im pomógł w uruchomieniu własnego interesu, dzisiaj oni chcą pomóc Tobie. Powiedzą jak robić, aby biznes się udał i przynosił pieniądze, powiedzą o sprawdzonych technikach biznesowych i kruczkach, pokażą biznesowe know how. Nasz blog posiada również poradnik, gdzie piszmy krok po kroczku w jaki sposób uruchomić własną działalność gospodarczą, czyli jak założyć własną firmę od początku. Nie trzeba się już głowić jak to zrobić, odpal nasz portal, otwórz własny biznes i rozpocznij rozkminiać pierwsze pieniądze.

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy lojalnościowe »

  Fabryki, którym zależy na zainteresowaniu swoimi artykułami jak największej liczby odbiorców, używają przeróżne podstępy marketingowe. Z pewnością wieluz nas myśli, iż jesteśmy odporni na takie zabiegi, aczkolwiek badania pokazują, iż ponad jedna druga Polaków korzysta np. z kart stałego klienta. Jest to bardzo popularny program lojalnościowy. Posiadanie takowej karty upoważnia nas zazwyczaj do gromadzenia punktów, które możemy zamieniać na nagrody czy gadżety firmowe. Nic na tym nie wydajemy, dlatego najczęściej chętnie korzystamy z tego typu programów lojalnościowych. Dla spółek jest to jednak tani tryb na zdobycie stałych klientów. Mimo, że teoretycznie nic na tym nie tracimy, to w realności często kończymy ciekawić się propozycjami innych spółek. Może się więc okazać, że u konkurencji ceny są atrakcyjniejsze, a my od pewnego czasu po prostu przepłacamy. tak samo jest w przypadku różnych rabatów. Czasem zdarza się, iż cena produktu z rabatem jest wyższa, niż bez rabatu u innego przedsiębiorcy.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Www.grana.pl »

  Wielu z nas lubi produkty zbożowe. Nie licząc tego, że są one niezmiernie smaczne, to ponadto bardzo korzystnie oddziałują na funkcjonowanie naszego organizmu. To powoduje, że należy zapoznać się z produktami firmy Grana, która dostarcza kawy oraz różnorakie inne napoje zbożowe.
  Bardzo szeroki dobór smaków oraz pod względem zawartości powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Po pierwszych zakupach rozstanie się z tradycyjną kawą możliwą do kupienia w sklepie nie będzie tak trudne jak kiedyś. Jeżeli dotąd nie mieliśmy możliwości skosztować wspaniałego naturalnego smaku, dobrze jest dać szansę kawom firmy Grana i nabyć już teraz - marki własne. Tylko wówczas poczujemy skutki niesamowicie długiego procesu produkcji, który ma na celu zwiększenie satysfakcji klientów.

  Data dodania: 12 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Własny biznes »

  Zapraszamy wszystkich do portalu o szeroko pojętej tematyce finansowej. Umieszczamy na tej stronie wszelkiego rodzaju przemyślane pomysły na otwarcie własnego pierwszego interesu w życiu. Opisujemy co czynić i jak robić aby nasz biznesodniósł sukces i przynosił Tobie zarobki. Jeśli doszedłeś do wniosku, że harówkana etacie nie jest pasjonująca dla Ciebie lub po prostu potrzebujesz mieć własny biznes, to zapraszamy na nasz wortal biznesowy. Biznes - u nas zawsze pewne i sprawdzone pomysły na interes. W naszej ofercie też wszelakiego rodzaju rozmowy z ludźmi z branż biznesowych. Przedstawiamy osoby, którym udało się uruchomić i utrzymać własny interes. Swego czasu też ktoś im dopomógł w otworzeniu własnego interesu, w tym momencie oni pomogą Tobie. Pokażą jak robić, żeby interes się powiół i przyniósł zyski, opowiedzą o swoich tipsach biznesowych i kruczkach, przedstawią biznesowe know how. Nasz serwis zawiera też poradnik, gdzie przedstawiamy krok po kroku jak uruchomić własną działalność gospodarczą, czyli jak założyć swoją firmę od zera. Nie trzeba się już męczyć w jaki sposób to zrobić, odwiedź nasz wortal, uruchom własny biznes i zacznij zarabiać pierwsze pieniądze.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • OC projektanta Gdańsk »

  Nasze biuro okazuje usługi pośredniczące w ramach ubezpieczeń. Działa opierając się o Zezwolenie Komisji Nadzoru Ubezpieczeń także z FE (aktualnie Komisja Nadzoru Finansowego). Posiada przymusowe polise na skutek podejmowania zawodu na sumę gwarancyjną 1.500.000 EUR. Poczynania brokerskie opracowywane przez nas są dla chętnego darmowe jak iopierają się na targowaniu, zawieraniu dodatkowo egzekwowaniu układu ubezpieczenia. Jako makler wyrażamy transakcje petenta wobec zakładu ubezpieczeń, a nie inaczej, jak również w kwestiach o zadośćuczynienia. Dysponowane wprawa zezwala na należyte przygotowywanie wymogów ustaleń polisy dodatkowo odpowiedniego zakresu ochrony ubezpieczeniowej, uwzględniającej szczegółowe niestereotypowe jej rozszerzenia. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach mienia, odpowiedzialności cywilnej, skarbowych oraz pozostałych. Do swoich kontrahentów zaliczamy m.in. firmy budowlane, deweloperskie, produkcyjne, wspólnoty mieszkaniowe, lub osoby indywidualne. Zapraszamy do przejżenia naszej strony www Ubezpieczenia kontraktów Gdańsk.

  Data dodania: 14 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych z dysku »

  Zapraszamy do naszego biura - szybka wycena popsutych dysków twardych.
  Doświadczone laboratorium które mieści się w Warszawie, oferuje usługi odzyskiwania informacji z takich nośników, jak: dyski twarde, pendrive’y, telefony komórkowe, karty SIM, usuniętych w efekcie przypadkowego wymazania, uszkodzeń nośnika lub sformatowania dysku.
  Opcja zainstalowania systemu od nowa oraz przywrócenia straconych danych, kopiowania plików, a dodatkowo solidnego czyszczenia nośników. Darmowa wycena, kompetentni pracownicy, a dodatkowo błyskawiczna realizacja zamówień.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi kurierskie Warszawa »

  Dostarczenie niestandardowej przesyłki w błyskawicznym tempie nie jest prostym zadaniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób oczekujących najwyższej jakości obsługi stworzyliśmy firmę, która jest gotowa podjąć się nawet najbardziej wymagających zleceń. Przede wszystkim z tego powodu najlepiej nas opisującymi przymiotnikami są: skuteczność, konkurencyjność oraz bezpieczeństwo. Jeszcze nie jesteś przekonany? Zajrzyj na naszą stronę internetową, gdzie odszukasz szczegółowe informacje na temat naszej oferty oraz aktualny cennik świadczonych usług.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notowania giełdowe »

  W tym serwisie znajdziesz wszystkie  najważniejsze wiadomości dotyczące aktualnych wydarzeń w biznesie krajowym i międzynarodowym. Najnowsze wiadomości z giełd papierów wartościowych oraz notowania walut. Dowiedz się w co zainwestować swoje oszczędności . Jeśli masz kłopoty z odnalezieniem się w gąszczu podatkowych przepisów, to to ta strona jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze formularze, które pozwolą Ci prawidłowo rozliczyć się z fiskusem.  Sprawdź w jakie nieruchomości warto inwestować, a na czym wiele nie zarobisz.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • System elektronicznego obiegu dokumentów »

  Wdrożenia typu: obieg dokumentów w firmie (w tym także E-faktura, zarządzanie umowami, wnioski urlopowe) pozwalają na łatwiejszą komunikację w przedsiębiorstwie i podniesienie zysku z pracy. Tego typu rozwiązania możliwe są dzięki zastosowaniu oprogramowania Firma 2.0, którego opracowywaniem zajmują się pracownicy firmy Logito. Na stronie firma20.pl zostały zamieszczone informacje o poszczególnych modułach dostępnych w ramach tego systemu, wśród których znajdują się: CRM, Intranet 2.0, rezerwacja zasobów i wiele innych rozwiązań wspierających funkcjonowanie firm.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budujemy dom »

  Zajmujemy się także budową domów jednorodzinnych. Na koncie mamy już wybudowanych ponad 100 domów jednorodzinnych i kilkanaście domów wielorodzinnych. Istniejemy na rynku od 1995 r. Działamy przede wszystkim na terenie całej południowej Polski. Przyjmiemy także zlecenia na remonty oraz prace wykończeniowe mieszkań, domów i biur. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i odwiedzenia naszej strony internetowej. Wiemy jak ważne dla klienta są solidność i dokładność, szybkość i terminowość wykonanych prac budowlanych oraz pełne zaufanie do wykonawcy budowlanego, dlatego staramy się pracować rzetelnie i zgodnie z terminem.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Wrocław »

  Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą z Wrocławia. Jeszcze kilka lat temu moglibyśmy powiedzieć o sobie: niewielkie, rodzinne przedsiębiorstwo oferujące usługi czyszczenia i sprzątania we Wrocławiu. Ale nie dziś. Gdy zaczynaliśmy oferowaliśmy jedynie usługi drobne: sprzątanie biur, sprzątanie mieszkań we Wrocławiu. Jedynym naszym sprzętem był wówczas odkurzacz ekstrakcyjny do prania dywanów. Dziś posługujemy się profesjonalnymi maszynami czyszczącymi i wykonujemy trudne, specjalistyczne zlecenia czyszczenia maszynowego i przemysłowego.
  Co spowodowało ten rozwój? Jakość naszych usług. Dlatego nie powiemy nic więcej - zapraszamy do nas.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki w Krakowie »

  Wymiana informacji w każdej sferze, to baza właściwego i efektywnego działania dowolnej firmy. Niejednokrotnie, wiele firm planuje powierzyć obowiązek przesyłania produktów innym firmom, które specjalizują się tym. Euro-Trans ZŻ to właśnie jedna z grona takich. Jeżeli zbawienna Ci firma transportowa, Kraków położeniem zobowiązania, nawiąż kontakt z naszą firmą. Polecamy się jako sprawdzony transport towarów i materiałów różnego typu. Tymczasem, jeżeli przeprowadzasz się, realizujemy przeprowadzki w Krakowie. Staramy się, by Twój majątek w nietkniętym stanie dotarł w nowe miejsce w Krakowie, nawet przeciwny koniec Polski. Zmieniając mieszkanie, nie musisz kłopotać się o ubezpieczanie wszelkich transportowanych obiektów. Zwróć to zadanie w nasze ręce. Zlecenie zrobimy ekonomicznie, prędko i wydajnie. Zainteresowanych zapraszamy na kontakt telefoniczny.

  Data dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Wrocław »

  Od pewnego czasu we Wrocławiu oraz jego okolicach swoją działalność prowadzi firma sprzątająca DELUXE. Stanowi ją grupa doświadczonych osób, które świadczą Kontrahentom indywidualnym jak też firmom, sprzątanie budynków. Firmy sprzątające Wrocław z prac firmy SPRZĄTANIE DELUXE Wrocław skorzystać może każdy, dla kogo ważna jest czystość w miejscu w którym przebywa codziennie, a z różnorodnych powodów, nie ma sposobności sam przeznaczyć odpowiednią ilości czasu na sprzątanie. W trakcie wykonywania zlecenia, personel firmy sprzątającej DELUXE, dokonuje wszelkich dbałości, by efekt całkowicie spełnił oczekiwania Kontrahenta. Na wysoką jakość sprzątania firmy DELUXE mają wpływa także skuteczne artykuły pielęgnacyjne jak i praktyczny sprzęt, które mocno usprawniają sprzątanie każdego mieszkania czy biura. Oprócz obiektów mieszkalnych oraz biurowych, firma sprzątająca DELUXE przeprowadza też sprzątanie grobów.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Academie opinie »

  Blog poświęcony preparatom fabrykanta Academie, jednego z wiodących producentów zaawansowanych dermokosmetyków. Znajdziesz tu wiele materiałów o artykułach Academie, możesz przeczytać recenzje a także opinie kobiet stosujących Academie w życiu codziennym. Co więcej jest okazja otrzymania wysokich zniżek na preparaty Academie w jednym z zalecanych sklepów kosmetycznych. Znajomość kosmetyków Academie daje krocie zysków dla ich klientów. Użytkując preparatów Academie zdobywasz gwarancję dużej jakości stworzenia dermokosmetyków owej producenta.

  Data dodania: 20 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na biznes »

  Wiele osób widzi sukces w prowadzeniu własnej firmy. Kwestia otworzenia działalności jednoosobowej staje się jednak ważnym wyzwaniem. Nasz własny pomysł na biznes może stać się postępu zawodowego, lecz może także stać się naszym niepowodzeniem. Zakładając osobisty biznes należy rozpatrzyć wszelkie plusy czy minusy także w takim przypadku podjąć określoną decyzję. Młodzi przedsiębiorcy mają zróżnicowane bodźce podejmując trud wdrażania w życie swojego biznesu Najczęściej jest to: chęć zarobienia większych pieniędzy jak i praca na siebie. Powinno się niemniej jednak też zahaczyć o uprzedzeniu do pracy dla innych, pragnienia rozwoju zawodowego, jak również panującym w kraju bezrobociu. Takie czynniki również sprawiają, iż ludzie wkładają pieniądze plus czas w progres własnej spółki. Obecnie na swój biznes jak również jego zaawansowanie mamy możliwość dostania zasobów finansowych z Unii Europejskiej albo od państwa, to znaczy z Urzędu Pracy. Tego typu sukurs umożliwia rozwinąć skrzydła i załatwić stałe dochody, które na początku zazwyczaj nie ma. Pożądane byłoby postarać się o dodatkowe finanse z aktualnych dotacji, bowiem prawdopodobnie może nam to przynieść ulgę w szybszym zrealizowaniu zysków. Skądinąd, dzięki założeniu przedsiębiorstwa mamy możliwość wykreowania kolejnych stanowisk pracy, jest to nader opłacalne dla całego społeczeństwa a także dla polskiej gospodarki.

  Data dodania: 16 10 2012 · szczegóły wpisu »