Strony związane z hasłem 'marketing mobilny':

 • Masowa wysyłka SMS »

  TideMobile oferuje pełen zakres usług związanych z marketingiem mobilnym, masową wysyłką SMS/MMS, marketingiem SMS, Voice i eMail. Z usługi SMS Sender korzysta wiele firm z różnych branż m.in. instytucje finansowe (w tym banki) wysyłające powiadomienia SMS i przypomnienia SMS, agencje reklamowe mające w ofercie reklamę SMS czy inni dystrybutorzy wysyłający hurtowe SMS. Dzięki dużej ilości codziennie wysyłanych SMS -ów (ok. 1,4 mln) gwarantujemy zrealizowanie dowolnej kampanii SMS. Ponadto posiadamy własne API do SMS/MMS i pozostałych produktów komunikujące się w protokole http i SOAP. Wspieramy także zaawansowany protokół SMPP. Unikalny interfejs graficzny sprawia, że wysyłka SMS pojedynczych czy masowych SMS staje się prostą i szybką operacją. Zapewniamy gwarancję bezpieczeństwa wysyłania SMS dzięki połączeniom z certyfikatem SSL.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wysyłanie SMS »

  Witryna w sposób jasny przedstawia możliwości zastosowania marketingu mobilnego przez wyższe uczelnie. Wysyłanie SMS do studentów to prosto, szybko i skutecznie przekazana informacja. Wysyłka SMS - ów odbywa się w formie kampanii SMS wysyłanych do wielu studentów. Powiadomienia SMS wysyłane w formie masowej wysyłki SMS poinformują studentów o dodatkowym terminie egzaminu, możliwości otrzymania stypendium socjalnego czy też odbycia ciekawych praktyk i staży. Masowe SMS – y mogą być użyte jako przypomnienia SMS o upływającym terminie opłaty za czesne, ważnych wydarzeniach kulturalnych z życia uczelni np. o juwenaliach. Wysyłanie SMS odbywa się przy udziale technologii zapewniających bezpieczeństwo świadczonych usług.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • SMS Sender »

  Serwis udostępnia profesjonalną, darmową i na bieżąco aktualizowaną wiedzę o marketingu mobilnym. Informujemy o szerokim zastosowaniu marketingu SMS realizowanych w formie masowej wysyłki SMS/MMS do grona Odbiorców. Strona zawiera najnowsze raporty i badania z przeprowadzonych już kampanii SMS. Przedstawiamy różne sposoby, metody i możliwości wysyłania SMS w formie powiadomień SMS, przypomnień SMS czy też reklam SMS. Masowe SMS w sposób szybki i skuteczny docierają do każdego Klienta, zwiększając tym samym efektywność firmy. Artykuły o wysyłce SMS pojedynczych a także hurtowych SMS pisane w są prostym językiem umożliwiającym zrozumienie tematyki nie tylko wykwalifikowanym marketingowcom, ale także laikom.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masowa wysyłka MMS »

  TideSoftware.pl zajmuje się produkcją oprogramowania dla firm, którym zależy na zwiększeniu wydajności marketingu mobilnego. Codziennie wysyłamy niemal 1,4 mln SMS - ów. Ogromne liczby wysyłania SMS sprawiają, że zaufało nam już wielu Klientów i że jesteśmy w stanie zrealizować każdą kampanię SMS. Oferujemy różne formy marketingu SMS w tym reklam SMS, powiadomień SMS i przypomnień SMS. Ponad 4000 Klientów korzysta z usługi SMS Sender umożliwiającej sprawną masową wysyłkę SMS. Nasze API do SMS/MMS innych produktów doskonale komunikuje się z protokołem http i SOAP. Wspieramy także zaawansowany protokół SMPP. Zapewnia to bezpieczną wysyłkę SMS. Duże zainteresowaniem cieszą się także hurtowe SMS wysyłane jako reklama SMS do Odbiorców. Masowe SMS-y wysyłane jako powiadomienia SMS przekażą istotne informację w sposób, prosty, szybki i zawsze w odpowiednim momencie.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »