Strony związane z hasłem 'parkiety egzotyczne':

 • Parkiety drewniane »

  Parkiety drewniane kupione w naszych salonach wyróżniają się bardzo wysoką jakością i wytrzymałością, wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów na na nowoczesnych liniach produkcyjnych, co zapewnia że nasze podłogi są najwyższej jakości.
  Nasza oferta to nie tylko parkiety drewniane lecz także, deski podłogowe, parkiety egzotyczne, schody drewniane.
  Świat Podłóg istnieje już na rynku od 1989 roku, salony firmowe można spotakać w całej Warszawie:
  Parkiety Warszawa: ul.Bartycka 24/26 paw 205, 105, 93, 41
  Parkiety Warszawa: ul.Bartycka 26 paw 44
  Posiadamy szeroki wachlarz parkietów drewnianych.
  Parkiety Warszawa

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • deski podłogowe »

  DREMEX Parkiety działa w branży od 1989 roku. Spółka trudni się sprzedażą polskich i światowych parkietów, mozaiek i desek na tarasy. Prowadzi również usługi parkieciarskie, takie jak montaż, naprawa i kosmetyka. Zatrudnia wykwalifikowany zespół pracowników i ma najlepsze maszyny na rynku. W wykazie artykułów są parkiety krajowe i „egzotyki”, do zdobycia w różnych gatunkach i barwach. Decyzja zależy od wybranej preferencji podłogi. Dremex należy do towarzystwa „Parkieciarzy Polskich”, co gwarantuje wszystkim klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasze deski podłogowe to jakość sama w sobie.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • deski podłogowe »

  PACIFICLINE zajmuje się produkcją parkietów z najcenniejszych materiałów, takich jak drewno mahoniowe, czy teakowe. Sprowadza je z Azji, Afryki i Amazonii. Swoim klientom dostarcza najlepsze produkty.Przy produkcji drewnianych podłóg stosuje się niespotykaną technikę lakierniczą . Jakość wykonania daje gwarancję na długie używanie bez potrzeby renowacji. Parkiety świetnie sprawdzają się w domu jak i w budynku szkolnym czy galerii. Każdy kawałek drewna jest starannie dobrany i sprawdzony. Pacificline to wyspecjalizowany i odpowiedzialny producent podłóg. Możesz być pewien,że Cię zadowoli.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »