Strony związane z hasłem 'pisanie tekstów':

1 · 2 · następna strona »
 • Referat z polskiego »

  Nasz dwuosobowy zespół proponuje tworzenieprac z języka polskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Tworzymy również prace na poziomie studiów wyższych z obszaru przedmiotów humanistycznych. Zlecenia na mniej obszerneprace (do pięciu stron A4) wykonujemy czasami na przestrzeni paru dni, choć jest to uzależnione od liczby oczekujących w kolejce zleceń. Tworzymy nie tylko prace z języka polskiego, ale również eseje, felietony,rozprawki, referaty artykuły i wszelkiego rodzaju analizy. Staramy się w ciągu kilku godzin odpowiadać na Państwa maile i wszystkie pytania związane ze zleconymi pracami. Na naszej stronie można odnaleźć wszystkie informacje odnośnie warunków współpracy z nami, cennik prac oraz regulamin korzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seotext.pl - Pisanie tekstów »

  Piszemy wszelkiego rodzaju teksty od przeznaczonych pod pozycjonowanie, katalogi stron, presell pages aż po teksty na strony internetowe i teksty specjalistyczne. Oferujemy także przepisywanie tekstów. Jeśli chcesz się nią pochwalić w sieci skorzystaj z naszego doświadczenia, zapoznaj się z naszymi dokonaniami. Naszą pasją jest słowo pisane, a Twoją

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawny blog »

  Chcesz się dowiedzieć czegoś interesującego z Polski, z regionu, czy ze świata? Interesują ciebie najnowsze technologie lub coś z mechaniki. Może twoim ulubionym zamiłowaniem są pozycje książkowe? Niestety zdarza się, że podczas poszukiwań natrafiamy na urodziwe pudełko z kiepską zawartością! Tak wygląda sporo blogów, lecz nie mój. Na moim blogu tematy są różne, nie ma znaczenia o czym zamierzam napisać, znaczące, że jest to piszę z namiętnością, bowiem to w tej chili mnie pochłania i o tym chcę podyskutować. Na moim blogu wpisy są różne, nie ma znaczenia o czym napiszę, znaczące, że jest to piszę z namiętnością, ponieważ to w tej chili mnie zajmuje i o tym chcę podyskutować. Zapraszam do przeglądnięcia artykułów na moim blogu, ciepło zwracam się do was drodzy internauci dyskutujcie o nich ze mną.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy portal wielotematyczny »

  Jeśli tworzę bloga, to czym mogę zainteresować potencjalnego odwiedzającego, który natknie się na moją witrynę? Odpowiedz jest prosta, ale nie łatwa do zrealizowania! Stworzyłem bloga o ciekawej treści, która jest za każdym razem dopracowana i obudowana w szatę graficzną. Fotki są zawsze pod temat tekstu. Plany które sobie postawiłem przed ustanowieniem tego bloga, to:
  zbudzić zainteresowanie czytelnika, intrygować, zmusić do przemyśleń. Jeżeli nie wejdziesz na mojego bloga, to nie będziesz mógł ocenić, czy zrealizowałem swoje plany. Zajrzyj na witrynę i zostaw swoją opinie o niej - nie ma znaczenia jaką, napisz ją i tyle!

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog analityczny »

  Jeżeli komponuję bloga, to czym mogę zainteresować ewentualnego odwiedzającego, który natknie się na moją witrynę? Odpowiedz jest łatwa, jednakże nie prosta do urzeczywistniania! To masz okazje, aby czegoś więcej dowiedzieć się na ten temat. Profesjonalna strona z wiadomościami z rozmaitych dziedzin z życia, na której są zamieszczane artykuły pisane przez różnych autorów. Może nie jestem dziennikarzem, lecz uprawiam modłę dziennikarstwa cywilnego, a nowoczesna technika, jak i internet są narzędziem, które daje taką sposobność. Na moim blogu jest, jak w wyśmienitej kuchni - nie dosyć, że wszystko jest smakowite, to dodatkowo znakomicie smakuje.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seocopywriting »

  Copywriting to metoda na zwiększenie obrotów w danym przedsiębiorstwie oraz poprawę świadomości danego przedsiębiorstwa. Obejmuje nie tylko pisanie obszernych tekstów, ale również na oferowaniu krótkich i zwięzłych sloganów oraz nazw. Dobry copywriter potrafi się znaleźć w każdej tej roli i zapewnia kompleksowy zakres usług dostosowanych do potrzeb rynku oraz potrzeb każdego klienta. Nie opuszcza kontrahenta na żadnym etapie realizacji zlecenia – rozpoczynając od prezentowania danego zamysłu, poprzez realizację danego zlecenia, korygowanie, rozszerzania danego tekstu. Praca kończy się dopiero wtedy, kiedy klient jest zadowolony i akceptuje zlecenie.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • zlecenia dla grafików »

  Każdy doświadczony freelancer w krótkim czasie wyłapuje zamieszczane w na internetowym rynku oferty pracy takie jak " zlecę tłumaczenie", "zlecę precle" czy "zlecę pozycjonowanie". Dla laika, który dopiero zaczyna zajmować freelancingiem odnalezienie atrakcyjnych zleceń online przysparza wiele trudności. Bez posiadania dużego doświadczenia ciężko im także uzyskać wygraną podczas licytowania ofert na internetowych aukcjach pracy online. Z myślą o nich stworzyliśmy tematyczny blog o pracy przez Internet.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal z wieloma ciekawymi tematami »

  Każdy, kto pragnie może zostać żurnalistą! Wystarczy, że znajdzie sobie strony do blogowania i zarejestruje swój dziewiczy blog. Wiele fantazji, a także typowa spostrzegawczość, wystarczy do tego, ażeby ludzi nakłonić do przeglądania tego, co zamieści się na stronach blogu. Takie były moje początki, mój blog istnieje już prawie pól roku, zamieszczam na nim krótkie lub długie notki o tym, co mnie w danej chwili interesuje, rozśmiesza, czy intryguje.
  Liczy się zaangażowanie, dzięki temu można stać się blogerem, którego zdanie będzie się liczyć. Blog daje ewentualność pisania treści, jakiego przez nikogo nie będą mogły być cenzurowane. Zachęcam do czytania moich artykułów, jak i do zaangażowania się na prywatnym blogu.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe artykuły na różne tematy »

  Przeszukując internet w zamiarze wykrycia ciekawego tematu za pewne nie tylko ja, ale większość z internautów natrafiła na stronyznalazła się na stronach, na których był jeden wielki bełkot. Strony zasypane treścią ze spamów. Moja strona poświęcona tematom z rozmaitych sfer człowieka, jak i wielu branżą - jest bardo usystematyzowana. Artykuły są w adekwatnych boksach, teksty są przejrzyste, wypunktowane z pomyślnymi nagłówkami i tytułami. Każdy wpis ma swój wyraźny styl, czyta się je bardzo znakomicie i przyswajalnie. Moja strona jest sama w sobie bardzo zawodowa, nie wypada na nią nie zajrzeć.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy portal wielotematyczny »

  Masz ochotę się dowiedzieć czegoś interesującego z Polski, z regionu, czy ze świata? Interesują ciebie najnowsze technologie albo coś z techniki. Może twoim hobby są pozycje książkowe? To masz sposobność, ażeby rozeznać się w tych zagadnieniach. Profesjonalna strona z informacjami z różnych sfer z życia, na której są zamieszczane teksty tworzone przez różnych autorów. Każdy dział prowadzi ktoś inny, co pozwala na różnorodność tematyczną i nic nie jest zapisywane na jedno kopyto. Skorzystaj z perspektywy tej witryny, bo nie wiele jest tak ciekawych stron jak ta!

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal z wieloma ciekawymi tematami »

  Internet jest interesującym zjawiskiem, który daje wiele możliwości rozwoju, jak i rozrywki. Większość internautów wybierze drugą opcje . Tak naprawdę w całkowitej tej zabawie połączonej z internetem mają znaczenie tylko portale społecznościowe, takie jak: Google+, czy Facebook. Całe życie internetu przeprowadza się tam. Aktualnie na globie korzysta z Facebooka ponad miliard ludzi. Pokazuje to spore możliwości zarówno dla prostych ludzi jak i dla różnych firm, które w tym wszystkim zauważyły fantastyczne narzędzie do marketingu.
  Marketing internetowy ma dzisiaj najmocniejszą siłę przebicia, to on dociera do najszerszej grupy potencjalnych nabywców usługi.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe wpisy z internetu »

  Blogowanie jest interesującą formą wydawania swoich opinii. Nie ma znaczenia na jaki temat, ważne, ażeby swoje myśli w odmianie tekstu były błyskotliwe. Przy blogowaniu trzeba być rzetelnym wydawcą i co parę dni zamieszczać tekst. Jeżeli zaczniesz eksplorować mojego bloga, to przekonasz się, że spełniam te postulaty.
  Na moim blogu nie znajdziesz nic szablonowego, inspiracji do pisania mam wiele. Polska niesamowity kraj zapewnia inspiracji każdego dnia.
  Teksty umieszczone na blogu są umiarkowanej wielkości, elegancko wypunktowane, dlatego przyjemnie się je czyta.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe artykuły na różne tematy »

  Blogi powstają w rozmaitych zamiarach, lecz posiadają wspólną cechę - tworzy się je z uwielbienia do jakiegoś przedmiotu lub gotowości podzielenia się wrażeniami z innymi. Ze mną nie było inaczej. Stworzyłem bloga, bo lubię polemizować jak również pragnę się dzielić swoimi spostrzeżeniami ze świata, ze światem.
  Na blogu rozważam różne tematy, ale głównie skupiam się na jednym, który najwybitniej mnie interesuje - są to nowe technologie.
  Jestem aktywny blogerem, teksty pojawiają się kilka razy w tygodniu. Są raz skrótowe, ale przeważnie są długie ze fotografiami. Wszystko dobrze się prezentuje. Zachęcam do komentowania moich wpisów.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informacje godne uwagi »

  Strony internetowe są orężem promocyjnym, którym ochoczo władają wszelakiej maści spółki do swojej wypromowania swoich usług. Największe kompanie korzystają z funkcji AD Words, za co w Google płacą wielkie pieniądze. Jest to czasem na tyle denerwujące, że nie które spoty w postaci pushup'ów i startup'ów pojawiają się dosłownie wszędzie i przy każdej okazji. Jeżeli zechcesz korzystać z tematów o niebanalnej treści, która rozbudzi twoje zainteresowania oraz powiększy twój zasób mądrości, to zapraszam do czytania mojego portalu. Na nim nie spotkają Cię niemiłe niespodzianki w formie wyżej wymienionych reklam.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy portal wielotematyczny »

  Odpowiednie podejście do tematu, o którym chce się pisać sprawia, że tekst, który rośnie ma wszelkie właściwości dobrego artykuły. Na moim blogu są tylko i wyłącznie teksty, które pani z polskiego bu pochwaliła.
  Stworzyłem blog w jednym celu - w rozprzestrzenianiu treści, która zasłuży na dobry odbiór dzięki zaletą którą niesie. Chcę dzielić się moimi przemyśleniami z nieznanymi mi ludźmi, którzy poszukują czegoś, co nie jest podróbką, ani kalką sławnych frazesów, jakich jest tyle na około wszystkich z nas.
  Nie bądź oporny i daj się skusić na wpisy powlekane miodem i posypane cynamonem, teksty dla smakoszy dobrej treści.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal wielotematycznyi »

  Porządnej treści w internecie jest jak na lekarstwo, nie każdy ma pojęcie jak pisać dobre wpisy, które będą w sobie posiadały nie tylko ciekawą treść, lecz także będą przedstawiać się estetycznie. Stworzyłem bloga, bo uwielbiam debatować jak również chce się dzielić swoimi odkryciami ze życia, ze światem. Stworzyłem bloga o wnikliwej treści, która jest za każdym razem dopracowana i oprawiona w szatę graficzną. Fotki zamieszczone współgrają tematyce tekstu. Cele które sobie postawiłem przed ustanowieniem tego bloga, to:
  zbudzić zainteresowanie czytelnika, intrygować, zmusić do rozważań. Jestem czynny blogerem, wpisy pojawiają się kilka razy w tygodniu. Są raz treściwe, jednakże zazwyczaj są długie ze fotografiami. Wszystko konkretnie się prezentuje. Zachęcam do komentowania moich wpisów.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informacje godne uwagi »

  Internet jest, jak bór, w jakim są grzyby, ale nie każdy je dostrzeże. W tym zamiarze postała moja witryna. Jest ona niczym doświadczony grzybiarz czy przewodnik, nie zezwoli nam zebrać muchomora, tylko pokaże nam takie grzyby, które będą nadawać się do smacznej konsumpcji.
  Na moim portalu zbieramy artykuły wszelkiej maści, ale zawsze w dobrej jakości. Doborowe grono, które pisze teksty - zawsze jest na bieżąco w aktualnych wydarzeniach ze z Polski ze świata, jak także z różnorakich dziedzin, bez jakich nowoczesny człowiek nie jest stanie żyć. Nieposzlakowany portal, na jakim nie stracicie czasu.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły z sieci »

  Mój blog powstał po to, żeby pogłębiać hobby moje, jak i rzeszy internautów, którzy posiadają paralelne zainteresowania do mnie. Stworzyłem tego bloga w kilku celach, główny, aby zabić nudę i przymusić się do robienia czegoś. Po drugie i co istotne, to przyciągnąć użytkowników internetu, z jakimi można polemizować. Nic tak nie pobudza jak merytoryczna dysputa. Na moim blogu tematy są różnorakie, nie ma znaczenia o czym napiszę, znaczące, że jest to pisane z namiętnością, gdyż to w tej chili mnie zajmuje i o tym pragnę podyskutować. Zapraszam do przeglądnięcia wpisów na moim blogu, ciepło zwracam się do was drodzy internauci dyskutujcie o nich ze mną.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły z sieci »

  Tworzenie atrakcyjnych tekstów na rozmaite zagadnienia nie jest zadaniem łatwym, nawet jak to się robi hobbistycznie.
  Każdy, kto ma taką potrzebę może być żurnalistą! Wystarczy, że wynajdzie sobie platformę do blogowania i zarejestruje swój pierwszy blog.
  Może nie jestem dziennikarzem, jednak uprawiam modłę dziennikarstwa obywatelskiego, a dzisiejsza technologia, jak i internet są instrumentem, które daje taką ewentualność.
  Blog daje sposobność pisania treści, którego przez nikogo nie będą mogły być cenzurowane. Liczy się zaangażowanie, dzięki temu można stać się blogerem, którego zdanie będzie się liczyć. Blog daje alternatywę pisania treści, jakiego przez nikogo nie będą potrafiły być cenzurowane.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe wpisy z internetu »

  Jak bardzo powszechne są prywatne strony, na których każdy, kto ma dostęp do internetu może wyrażać swoją i opinie na temat bieżących wydarzeń w Polsce jak i za krawędzią. Właśnie założyłem taką stronicę, na której dziele się tym, co mnie porywa i co tak bardzo doprowadza do szewskiej pasji w tym kraju nad Wisłą. Pragnąłbym się podzielić tekstami, które zamieszczam parę razy na tydzień. Artykuły są uporządkowane według boksów, tak aby bez problemu internauci mogli na niej się odnaleźć.
  O klasę wpisu, każdy kto odwiedzi stronę może być tego pewny.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »