Strony związane z hasłem 'sklep numizmatyczny':

 • Numizmatyka Twoje hobby. »

  Twoje hobby to numizmatyka czy wiesz jednak że : numizmatyka wchodzi w skłąd nauk historycznych i zajmuje się datowaniem znaków pieniężnych. Na początku XV część numizmatyki przerodziła się w zbieractwo monet. W celu sprostaniu zapotrzebowania wraz z rozwojem numizmatyki jako kolekcjonerstwa postało dużo różnych sklepów pomagających kolekcjonować monety. Jednym z najlepszych firm jest firma multi-monety.pl. Nasza firma posiada do sprzedaży bardzo duży wybór monet złotych, srebrnych, numizmatów wydawanych przez Mennicę Kresową, a także złoto i srebro inwestycyjne. Multi-monety.pl oferują najlepszy abonament monet kolekcjonerskich NBP. Sprawna obsługa i pełen profesjonalizm czynią z naszego sklepu najlepszą alternatywę zakupu monet poprzez internet. Dzięki współpracy z naszym partnerem handlowym KASĄ KREDYTOWĄ NIKE nasze produkty można odebrać osobiście w 29 placówkach na terenie 16 miejscowości.
  Portal pozwala obserwować on-line notowania metali szlachetnych na giełdach światowych.

  Data dodania: 11 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklep numizmatyczny Szczecin »

  W sklepie numizmatycznym posiadamy ciekawy i bogaty wybór akcesoriów, monet i banknotów z całego świta. Sprzedaż prowadzimy przez e-sklep Dukat oraz tradycyjny sklep numizmatyczny mieszczący się w pięknej okolicy Szczecina. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie co daje zadowolenie wielu klientów korzystających z naszej oferty.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka dla każdego »

  Emonety.pl to profesjonalny portal poświęcony numizmatyce, dzięki któremu bez obaw nasi klienci mogą zainwestować we wszelkiego rodzaju metale szlachetne. Powstał on w 2005 roku i obecnie zalicza się do najpopularniejszych portali tego typu. Nasza firma od prawie dwudziestu lat para się obrotem monet kolekcjonerskich i metali szlachetnych. W ofercie naszego sklepu zobaczą Państwo nie tylko polskie monety, ale też monety pochodzące z zagranicznych mennic. Nasi fachowcy systematycznie analizują dla naszych klientów aktualną sytuację na rynku złota. Pomagają w wyborze najbardziej zyskownej inwestycji i zawsze są do usług inwestorów.

  Data dodania: 05 08 2012 · szczegóły wpisu »