Lekarze specjaliści Podkategoria: Lekarze specjaliści

1 · 2 · następna strona »
 • Psychoterapia Poznań »

  Gabinet psychologiczny OTIUM powstał przede wszystkim z myślą o pacjentach dotkniętych najróżniejszymi problemami natury psychologicznej. Nasi specjaliści pracują pod stałym nadzorem certyfikowanego superwizora. Jesteśmy oczywiście otwarci na pomoc dla wszystkich osób z Poznania i okolic, które mogą potrzebować pomocy zarówno w najtrudniejszych momentach życia, jak i w związku z chorobami bądź uzależnieniami. Prowadzimy również terapię par i małżeństw. W szerokiej ofercie naszego gabinetu od niedawna znajdują się także ciekawe szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i planowania kariery. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Artretyzm chorobą autoimmunologiczną »

  Ciężki do zniesienia ból stawów jest z reguły przejawem RZP, czyli reumatoidalnego zapalenia stawów. W poszczególnych sekcjach strony reumatoidalnezapaleniestawow.com.pl zaprezentowano zarówno typowe objawy tej dolegliwości, do których przynależą: niedowład kończyn, bóle połączeń kości, zapalenie stawów, jak też metody kurowania. Aby efektywnie leczyć reumatoidalne zapalenie stawów nieodzowne będzie subiektywne podjeście do każdego przypadku, bowiem dolegliwość ta ma niesłychanie skomplikowaną etiologię. Rozumie się samo przez się, że w walce z tym schorzeniem przydatne będą dane zebrane na stronach witryny.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drożdżyca schorzeniem zakaźnym »

  Strona informacyjna kandydoza.com.pl została poświęcona przejawom, przyczynom, leczeniu jak również powikłaniom schorzenia jakim jest kandydoza. Sama nazwa choroby wywodzi się od określenia grzyba, jaki ją wyzwala. Do najważniejszych symptomów, dogłębnie przedstawionych w odpowiedniej sekcji strony, zaliczane są: zmiana barwy skóry, obrzęk, zaczerwienienie, łuszczenie skóry, wysięk. Proces leczenia grzybicy nie jest łatwy, jednakże dzięki wdrożeniu środków najnowszej generacji, jest to procedura możliwa i staje się coraz bardziej skuteczna.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żylaki odbytu, czyli hemoroidy »

  Żylaki odbytu są niezmiernie dotkliwą dolegliwością cywilizacyjną, którą określa się powszednio guzkami krwawniczymi. Serwis zylakiodbytu.com obejmuje problematykę tej właśnie dolegliwości. Wrażenie niepełnego wypróżnienia, świąd, krwawienie, ból, ślady krwi na stolcu i dyskomfort to zaledwie część wyrazów, jakie wnikliwie w tej witrynie opisaliśmy. Terapii tej męczącej przypadłości poświęcono osobny dział i zaprezentowano zarówno sposoby nieinwazyjne jak i terapie inwazyjne. Zawarta na naszej witrynie wiedza z pewnością pomoże zdać sobie sprawę z kwintesencji problemu jak również pomoże w jego usunięciu.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Choroby metabolizmu »

  Symptomy takie jak opuchlizna połączeń kości, ból stawów i obniżona ruchomość stawów mogą świadczyć o wystąpieniu podagry, czyli dny moczanowej. W poszczególnych działach strony podagra.info.pl udostępnione zostały informacje o artretyzmie, jego kurowaniu oraz symptomach. Opisane zostały ponadto najczęściej występujące przyczyny pojawiania się schorzenia oraz kogo ono na ogół dotyka. Niezależny oddział strony poświęcono procedurom skutecznego kurowania dolegliwości oraz redukowania jej objawów. Jeśli zostałeś dotknięty tą chorobą bądź pragnąłbyś wiedzieć o niej więcej, na stronach niniejszej witryny odnajdziesz odpowiednie wiadomości.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wilgoć w domu »

  Długotrwała ekspozycja w warunkach wysokiej wilgotności może nieodwracalnie uszkodzić odzież, natomiast klejenia szafek będą systematycznie słabnąć, a drewno albo płyta wiórowa zacznie nasiąkać, a także pęcznieć. Z reguły prowadzi to do trwałego uszkodzenia sprzętu. Z powyższych przykładów można wywnioskować, że wilgoć w domu potrafi być nie tylko kłopotem estetycznym, ale również doprowadzić do wielu infekcji, które powstają poprzez przebywanie w zagrzybionych mieszkaniach. Jeśli nie chcesz doprowadzić do utraty zdrowia, a także swojego dorobku zakup pochłaniacz wilgoci – HumiStop, który świetnie sprawdza się w kuchni oraz łazience. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gdy ilość pary wodnej w powietrzu przekracza typowe normy to wiedzmy, że jest to początek naszych zamartwień mieszkaniowych. Problemy jakie wywołuje wilgoć w domu potrafią wpływać na przeróżne sfery naszego życia – niemal zawsze niekorzystnie. Niebezpieczeństw jest sporo. Wilgoć osadza się przede wszystkim w szafkach, a także szufladach.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Działanie olejku z nasion arganu »

  Na stronach naszej witryny internetowej olejarganowy.net.pl odszukasz dane o tym do czego olej arganowy jest obecnie stosowany i w jaki sposób się go pozyskuje. Specyfik ten ma ogromne działanie zarówno w medycynie jak i kosmetologii. Terapia przeróżnych schorzeń jest obecnie wspierana preparatami na bazie oleju arganowego. Jego gloria ostatnio niesłychanie wzrosła szczególnie dzięki poznaniu jego wielu właściwości w branży kosmetycznej, gdzie wykorzystywany jest w wielu specyfikach do zapobiegania rozdwajaniu końcówek włosów, przywracania blasku włosom, udoskonalenia wyglądu paznokci jak również regenerowania nawilżania, ujędrniania powierzchni skóry. Należyte dozowanie i wybór należytych mikstur pozwala uzyskać na prawdę doskonałe wyniki.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynologia Krakow »

  Nauką, jaka znajduje się współcześnie na etapie aktywnego rozwoju, jest endokrynologia. Krakow to najsławniejszy ośrodek badań w tym obszarze położony na terenie RP. Swoje gabinety ma tutaj także paru znakomitych specjalistów. Jednym spośród nich jest pani dr Renata Stępień-Dutka, która cieszy się sporym uznaniem pośród miejscowych pacjentów. Więcej informacji na temat gabinetu, w którym przyjmuje napomknięta lekarka da się znaleźć na witrynie internetowej medren.pl. Jest dozwolone stąd dowiedzieć się o, jakich porach zastaniemy panią endokrynolog. Krakow to ośrodek miejski, w którym wiele osób boryka się z problemami związanymi z niewłaściwą gospodarką hormonalną. Całe szczęście dla chorych, że w okolicy przyjmuje przynajmniej paru wybitnych specjalistów, których wiedzę nie należy w jakikolwiek sposób podważać.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Warszawa Wilanów - Dzięgielewska Instytut Oka »

  Dzięgielewska Instytut Oka to diagnostyka i leczenie chorób oczu dzieci, dorosłych i starszych np. badanie dna oka, źrenicy, soczewki, komory przedniej i tęczówki, diagnostyka jaskry, stożka rogówki, zmian zapalnych i wielu innych. To również bogata oferta medycyny estetycznej, w tym botoxu, mezoterapii igłowej i chirurgii powiek Wilanów.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cellulit »

  Prawie 80% kobiet posiada kłopoty z cellulitem. Wiele z nich toczy z nim walkę, ale bezowocną. Zazwyczaj jest to związane z niedoborem wiadomości w jaki sposób walkę taką odpowiednio poprowadzić. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć wyjątkową stronę poświęconą temu zagadnieniu. Przeczytasz tu informacje w jaki sposób powstaje cellulit, co zrobić, żeby się go pozbyć oraz jak mu zapobiegać. Wszystkich zachęcamy do zaznajomienia się ze zebranymi przez nas tekstami. Jesteśmy przekonani, iż informacje w nich zawarte pomogą wielu kobietom spowodować, iż walka z cellulitem okaże się bardziej skuteczna.

  Data dodania: 16 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brązowe upławy a ciąża »

  Są w większości wypadków naturalnym zjawiskiem fizjologicznym, jednak nieraz upławy powodowane są poprzez wielorakie dolegliwości. Mogą one występować przy takich dolegliwościach jak np.: rzęsitkowica, chlamydioza dróg rodnych, drożdżyca pochwy oraz zakażenie wirusowe żeńskich przewodów płciowych. Trapiące mogą być gwałtowne upławy brunatnej barwy, jakie oznaczają krwawienia. Zaś dość zwyczajną rzeczą będą upławy u niewiast w ciąży. Na stronach witryny uplawy.eu odnajdziesz bogate źródło wiadomości w kwestii upławów.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • implanty kraków »


  Technologia zabiegu implanty kraków. Po usunięciu zęba, oczyszcza się dokładnie zębodół z zapalnie zmienionej i zakażonej tkanki. Następnie w zębodole  umieszcza się specjalny materiał do kościozastępczy. Kwestią kluczową dla chirurga jest niedopuszczenie do przemieszczania się komórek nabłonkowych, a ponadto dodatkowo komórek powstających z tkanki łącznej w kierunku nowo powstałej tkanki kostnej. W tym celu wykorzystuje się bariery fizyczne w postaci specjalnych błon - membran. Na koniec dziąsło zostaje zszyte. Po mniej więcej 6 miesiącach w młodej tkance kostnej biomateriał powoli zanika, a membrana ulega resorpcji.
   
   Implant stomatologiczny to zrobiona z tytanu (ze względu na swoją biokompatybilność - nie jest rozpoznawany przez organizm jako ciało obce)  śruba o precyzyjnym kształcie i stosownie przygotowanej powierzchni lub żuchwy. Implanty kraków wprowadza się w miejsce utraconego korzenia zęba.  Na implancie projektuje się nadbudowę protetyczną.
  Po upływie adekwatnego okresu implanty są odsłaniane. W jamie ustnej wytwarza się ostateczne uzupełnienie protetyczne. Zależnie od planu leczenia, a dodatkowo od rodzaju braków w uzębieniu wykorzystuje się pojedyncze korony, mosty lub protezy na zatrzaskach.
   Zabiegi z chirurgii stomatologicznej obejmują między innymi implanty kraków, a dodatkowo wszelkie zabiegi rekonstrukcyjne umożliiwiające przeprowadzenie leczenia implantologicznego. Zabiegi z zakresu chirurgii szczękowej i stomatologicznej projektuje przykładowo.
   

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywanie i prewencja chorób reumatycznych »

  Reumatyzm przez lata uważano za schorzenie wieku starczego. W poszczególnych sekcjach witryny reumatyzm.info.pl odkryjesz najświeższe wiadomości na temat dolegliwości, w tym jej zwiastuny, procedury kuracji, prawdziwe przyczyny, ewentualne komplikacje oraz informacje o tym kto jest w największym stopniu narażony na zachorowanie. Uwzględniając fakt, iż reumatyzm stanowi wspólne określenie wielorakich niedyspozycji stawów, w serwisie przedstawiono różne jego rodzaje. Oprócz tego ukazaliśmy prekursorskie strategie kurowania tych schorzeń za sprawą takich technik jak krioterapia, fizjoterapia, terapia objawowa czy naświetlania.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Sochaczew »

  Gabinet stomatologiczny Remedium to lider wśród stomatologów w Sochaczewie. Charakterystykę prowadzonych działań opiera na bogatym doświadczeniu w dziedzinie stomatologii. Dlatego też, świadczone przez Remedium działania zawierają bezbolesne odbudowywanie zębów. W usługach odnajdziemy także: leczenie kanałowe, ortodoncję, implanty oraz protezy, leczenie bez bólu, wybielanie zębów, leczenie kanałowe, chirurgię oraz wiele innych. Na pytanie Stomatolog Sochaczew? - odpowiadamy - Remedium.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szpital prywatny Poznań »

  Jeżeli poszukujesz dobrego szpitala to powinieneś brać pod uwagę propozycję prywatnego szpitala MedPolonia. Owa jednostka jest jedną z największych jednostek medycznych w okolicy Poznania. Nasz blok operacyjny i wszelkie inne pracownie i gabinety urządzone są w najnowocześniejsze akcesoria medyczne. W naszej ofercie idzie wyszukać bardzo mnogość zabiegów takich jak chirurg poznań, jakie nie potrzebują hospitalizacji tudzież nazbyt długiego pobytu w klinice po operacji. Dzięki temu, iż pracują u nas najlepsi zawodowcy z wszelkiej domeny medycyny, możemy zagwarantować naszym klientom dobrą opiekę medyczną. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie oraz niezmiernie dbamy o komfort naszych klientów.

  Data dodania: 07 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodki leczenia alkoholizmu »

  Jesteś postawiony naprzeciw czegoś co jest nieprostą sprawą? Dobrze wiesz, że ktoś z najbliższych ma trudność z uzależnieniem? Pewnie rozmyślasz jak tej osobie dopomóc... Nie zamartwiaj się. Pokaż mu portal alkoholizm.biz. Nałogowiec odnajdzie na tej stronie odpowiednie zachęty, jakie mają możliwość pomóc zgubić tą mordęgę. Detoks alkoholowy nie będzie już trudnością! Alkoholik może skierować się do rzeczy takich jak ośrodki leczenia alkoholizmu. Z komponentami typu detoks alkoholowy, problem którym jest leczenie alkoholowe staje się łatwy do rozwiązania.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu »

  Nasza klinika znajduje się niewielkiej podłódzkiej miejscowości. Jej punkt jest nieprzypadkowa. My całkiem wiemy, że owo, kto efekt przyniesie kuracja uzależniony jest dodatkowo od czynników zewnętrznych. Przy nas czynniki te są optymalne. Optymalne jest dodatkowo komenderowanie naszych terapii. Między naszych terapii odnaleźć można między innymi leczenie uzależnień, leczenie alkoholizmu, rehabilitacja depresji, terapia alkoholowa Łódź. Podczas gdy wygląda współpraca z nami? Pierwsza wizyta w naszej klinice ma natura rozpoznawczy. Z pacjentem przeprowadzany jest analityczny wywiad. Na jego podstawie nasz medyk ewentualnie przepisuje leki, lub zleca terapię, lub bytność w ośrodku. Pobyt taki obejmuje nie lecz terapię, lecz również sekwencja badań podstawowych. Z powodu temu nasi pacjenci wiedzą, że ustrzeżenie nad nimi ma charakter kompleksowy. Wszystkie informacje na kwestia naszej oferty jest dozwolone wyszukać na naszej stronie internetowej, do zapoznania się spośród którą miło zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urolog Kraków »

  Chyba każdy mężczyzna wie, kim jest urolog. Kraków to ośrodek miejski, w jakim nie brak tego rodzaju specjalistów. Ze względu na dosyć często praktykowany niezdrowy tryb życia przez Polaków pewno nie mogą oni narzekać na małą liczbę pacjentów. Na szczęście istnieje wiele gabinetów, w których da się wykonać adekwatne badania, by dowiedzieć się, czy wszystko z naszym organizmem jest w porządku. Na wyjątkową uwagę zasługuje MedicBud - najkompetentniejsza w mieście poradnia urologiczna. Kraków to miasto, w jakim nie bez przyczyny postawiono wspomnianą placówkę. Jak idzie dowiedzieć się ze strony internetowej poradniamedicbud.pl znacznie więcej mężczyzn z tego regionu boryka się z problemami z prostatą.  Wyłączną szansą na pomniejszenie skali tego problemu jest informowanie panów, że po osiągnięciu rzeczonego wieku należy odbywać stosowne wizyty kontrolne.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Olsztyn »

  Anna Nazarowicz - stomatolog z wykształecenia, niemniej jednak róznież z pasją. W swoim gabinecie zlokalizowanym w Olsztynie zajmuje się stomatologią dzieci i młodzieży. Cel: profilaktyka stomatologiczna. Niestety brak profilaktyki prowadzi do częstych zaburzeń w jamie gębowej - próchnicy i innych patologii. Stomatolog Olsztyn.
  Indywidualna Praktyka Stomatologiczna Anna Nazarowicz zlokalizowana w Olsztynie na ul. Liliowej 15U1 para się usługami w zakresie profilaktyki i leczenia problemów swiązanych z jamą ustną. Anna Nazarowicz to dentysta z doświadczeniem, przeprowadzająca diagnostykę radiologiczną przy użyciu nowoczesnego sprzętu radiologicznego. Dentysta Olsztyn.

  Data dodania: 24 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Miód z Nowej Zelandii »

  Obecnie zakładanych w naszym kraju coraz więcej sklepów, w których mamy możliwość nabyć niewiele znany do teraz miód Manuka. Posiada on wiele uznanych właściwości zdrowotnych, jakie znane były człowiekowi od bardzo dawna. Na tyn blogu prezentowane będą różne rodzaje schorzeń, na jakie niezwykle pozytywnie wpływa używanie miodu Manuka. Zachęcamy naszych czytelników do dzielenia się wrażeniami na temat używania tego specyfiku w praktyce. Miód ten może służyć również do produkowania innych produktów, przykładowo w przemyśle stosowany jest olejek.

  Data dodania: 18 06 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze specjaliści

Lekarze specjaliści - nowa strona:

Adres: