Medycyna Podkategoria: Medycyna

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Psychoterapia Poznań »

  Gabinet psychologiczny OTIUM powstał przede wszystkim z myślą o pacjentach dotkniętych najróżniejszymi problemami natury psychologicznej. Nasi specjaliści pracują pod stałym nadzorem certyfikowanego superwizora. Jesteśmy oczywiście otwarci na pomoc dla wszystkich osób z Poznania i okolic, które mogą potrzebować pomocy zarówno w najtrudniejszych momentach życia, jak i w związku z chorobami bądź uzależnieniami. Prowadzimy również terapię par i małżeństw. W szerokiej ofercie naszego gabinetu od niedawna znajdują się także ciekawe szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i planowania kariery. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dermatolog Toruń »

  Ambasada urody PCME to punkt, w którym oddzielisz się od chwili powszednich zmartwień. Pomożemy Ci zadbać o Twoje zdrowie dodatkowo dobry wygląd. Nasza jednostka oferuje dużo usług powiązanych z urodą także poprawą zdrowia np. leczenie łysienia oraz wiele więcej. Wszystkie wymienione powyżej zabiegi są realizowane za pośrednictwem fachowców tudzież doktorów w swojej dziedzinie. Nic nie jest pozostawione przypadkowi, a w naszej specjalności to niezwykle znacząca oraz priorytetowa kwestia. Liczy się dla nas uciecha konsumenta, który skorzystał z naszych posług. Czule zapraszamy do Pomorskiego Centrum Medycyny Estetycznej!

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • terapie uzależnień Białystok »

  Niezwykle miło zachęcamy do odwiedzenia poradni psychologicznej CEiT HUMANUM. W naszym ośrodku dostajecie Państwo dojście do wieloletniej praktyki i niesłychanie rozległego doświadczenia naszych psychologów i pozostałych profesjonalistów. Niezmiernie dobrą atmosferę oraz dyskrecję. Ośrodek mieści się w ustronnym położeniu, co umożliwia na kameralne spotkania z Państwem. Nasi fachowcy dzielą się ze sobą osiąganym doświadczeniem tak by nieustannie świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Poznaniu »

  Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne MIND adresuje swoją propozycję do klientów z miasta Poznań, Wrześni oraz ościennych miejscowości. Wychodzę z założenia, że psycholog oraz prowadzona przez niego terapia trudno dzisiaj traktować jako dobro luksusowe, wobec czego Centrum Psychoterapii MIND oferuje pomoc psychologiczną za rozsądną cenę. Nie zawaham się twierdzić, że praca nad problemami, z którymi mierzymy się na co dzień jak również troska o sprawność psychiczną jest moim posłannictwem. Każda osoba może liczyć na zindywidualizowaną, sprofilowaną oraz dyskretną pomoc. Chcę także zaproponować psychoterapię grupową, czyli: rodzinną, małżeńską jak i partnerską.
   

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • tygodnie ciąży »

  Prezentowana tutaj strona może być fantastyczną propozycją dla każdego, kogo z jakiegokolwiek powodu interesuje tematyka ciąży i chciałby dowiedzieć się jak najwięcej o poszczególnych jej tygodniach. Znajdziemy tutaj absolutnie całą edukację jaka wyłącznie może być nam potrzebna do de facto solidnego przygotowania się w tym temacie. Ze 100% pewnością, jest ona przedstawiona w taki metodę, aby każdy z nas mógł bez problemu z niej korzystać i wyciągnąć z niej jak najwięcej praktycznych informacji. Realnie warto jest więc się z nią zapoznać, bowiem taka wiedza ma możliwość pozwolić każdej kobiecie na znaczne ograniczenie wszystkich przykrości, jakie niesie ze sobą ciąża.Jak dobrze wiadomo, okres ciąży nie jest prostym czasem dla absolutnie żadnej kobiety. Jeżeli już ktoś pragnie przejść poprzez niego możliwie w jak najmniej nieprzyjemny metodę, to cała wiedza umieszczona na przedstawionej tutaj stronie ze stuprocentową pewnością będzie ponadto bardzo pomocna. Dowiemy się na niej głównie wielu przydatnych rzeczy na zagadnienie poszczególnych tygodni ciąży kobiety, dzięki czemu będziemy wiedzieli, na co powinno się szczególnie uważać w wybranych jej momentach. Cała wiedza jest tu ze stuprocentową pewnością zrealizowana w taki metodę, ażeby prawie każdy mógł z niej korzystać bez żadnych problemów, więc jak najbardziej warto.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Derminax komentarze »

  Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak pozbyć się pryszczy, to dziś już znacie odpowiedź. Zdajemy sobie sprawę, że trądzik młodzieńczy mimo, że jest dolegliwością bardzo słynną i nierzadko spotykaną, zawsze wywołuje tyle samo kłopotów i niepokojów. Szczególnie w przypadku, gdy w głowie mamy młodzieńcze uniesienia a w sercu drugą połówkę. Dlatego zachęcamy Was, droga Młodzieży, do zapoznania się z naszą możliwością suplementu diety. Już dziś może Wam pomóc i sprawić, że w innej perspektywie popatrzycie na świat!

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Na cellulit »

  Jak zwalczyć Cellulit to kłopot, z którym walczą laboranci w wielu instytucjach farmaceutycznych a także kosmetycznych. Nie wystarczy wyłącznie zmienić obecny tryb życia i ćwiczyć na siłowni by przywrócić odpowiedni metabolizm w tkankach tłuszczowych. W coraz częściej przypadków potrzebne są dodatkowo tabletki na cellulit. Na stronach naszego serwisu internetowego, każda kobieta cierpiąca z powodu cellulitu dowie się wszystkiego na temat przyczyn pojawiania się w okolicy ud i pośladków nieestetycznych grudek a także najskuteczniejszych rozwiązaniach leczniczych. Zamieściliśmy na nich również bardzo przydatne informacje na temat preparatu nowatorskiej generacji jakim jest Cellinea, z którym bój z przeszkadzającym około 80 % damskiej populacji jest skuteczna oraz prędka. Pani w każdym wieku może skorzystać z drogocennych rad bądź pomocnych informacji w walce z cellulitem.

  Data dodania: 23 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • dentysta poznań »

  Zespół Poradni Dentystycznych LASERDENT usytuowane jest w Poznaniu. Jest tu poradnia doraźna, dla najmłodszych, ortodontyczna, protetyki i stomatologii chirurgicznej. Praktykuje się implanty dentystyczne i wybielanie zębów. Wszyscy mają tu dostarczoną kompleksową opiekę dentystyczną przy użyciu nowoczesnych techniksztuki lekarskiej. Centrum przyjmuje do pracy jedynie doświadczonych specjalistów, którzy używają pierwszorzędnych urządzeń. Zaspokojenie potrzeb pacjenta i dobrych warunków leczenia to cel nadrzędny. Rezultatem dobrej opinii jest kilkukrotnie przyznane wyróżnienie „Najwyższa Jakość w Medycynie”.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt medyczny »

  Sprzęt rehabilitacyjny to nie tylko najcześciej zalecana orteza lub stabilizator kolana ale ponadto ogromnie funkcjonalne a także wygodne w czasie stosowania balkoniki. W ofercie sklepu z branży leczniczej zalecanep są balkoniki, które oferowane są zarówno dla chorych, którzy po zaleczonych urazach od nowa uczą się chodzenia jak i ponadto dla dojrzałych wiekowo klientów, którzy mają kłopoty z samodzielnym przemieszczaniem się.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownie wiatrowe »

  Ściągana werwa elektryczne kWh O ile nasze urządzenie o siły P = 100W przcuje za pośrednictwem absolutną porę to zużyje 100Wh czyli 0,1kWh dynamiczności elektrycznej. TUDZIEŻ Elektrownie wiatrowe w istocie np narzędzia o potęgach kopniętych w pierwszej podpory pracujące za sprawą mięsistą porę wykorzystają: 200W = 0,2kWh 1 000W = 1kWh 1 500W = 1,5kWh 10 000W = 10kWh Podobnie naświetla się sprawa w wypadku energii jaką wyprodukują elementy fotowoltaiczne i turbosprężarki wiatrowe. Jeśliby zainstalujemy moduł fotowoltaiczny o mnogości 100W tudzież będzie jego osoba pracował z skończoną masą z wykorzystaniem porę owo wyprodukuje 100Wh alias 0,1kWh przedsiębiorczości elektrycznej. Dioda jest półprzewodnikiem optoelektronicznym emitującym światło zauważalne, podczerwieni ewentualnie utrafioletu. Metafora diody LED Na rynku przystępne są obszernego sposobu diody jednakże my skoncentrujemy się na diodach siły. Są one niedawno najbardziej wzięte ze powodu na swoją zdolność produkcyjna świetlną natomiast co w środku tym można Baterie słoneczne kolosalne stosowanie w mechanice oświetleniowej. Podczas gdy sama nazwa eksponuje przedstawiane diody są o multum mocniejsze od momentu nieznanych typów LED. Ich wydajność świetlna nieustająco rośnie zaś w tym momencie w śród przystępnych diod na rynku zapożycza 139lm/W. Power LED chcą cokolwiek nieznanego umacniania niż diody nizane. Nie zdołamy ich sterować napięciowo. Diody potęgi pochłaniają zastrzeżenia prądowego albowiem bez takiego ograniczenia w konduitę przyrostu gorączki brałyby coraz to owo więcej krzepy, za pośrednictwem co skracałaby się ich witalność. Umowne nurty sterowania diodami siły to 350mA, 700mA, 1050mA, 1400mA. Oczywiście możliwe istnieje nawigacja diody potokiem innym niż wymienione wprzódy.

  Data dodania: 09 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog warszawa »

  Nasz gabinet stomatologiczny proponuje nader pokaźną liczbę służb. Wśród zabiegów jakie realizujemy odszukają Państwo bielenie ząbków, protetykę lub chirurgia plastyczna. Nasz gabinet stomatologiczny natrafisz w Warszawie. Jeżeli zależy Ci na zadbanym i co najlepsze krzepkim uśmieszku winnaś koniecznie użyć z naszych służb. Wyłącznie u nas odnajdziesz najlepszych zawodowców z domeny dla przykładu chirurgi jamy ustnej oraz ortodontów. Zachęcamy do naszego gabinetu od poniedziałku do piątku pomiędzy porami 8 a 20. Jest także alternatywa zapisania się na zabieg w sobotę. Nasz gabinet jest życzliwy pacjentom i tym małym i tym rosłym. Do każdego zabiegu istnieje opcja dostania znieczulenia.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Amigdalina - występowanie oraz funkcjonowanie »

  Witamina B17, której źródłem są m.in. soczewica, żurawina, pestki moreli, jabłek czy wiśni, od pewnego czasu cieszy się potężnym uznaniem w medycynie jako doskonały specyfik na raka. Na stronach powyższej witryny odnajdziesz drobiazgowe informacje odnośnie funkcjonowania jak również źródeł tego surowca. Przedstawiony jest w witrynie także mechanizm funkcjonowania witaminy B17 jak również procedury jej suplementacji. Autonomiczna sekcja witryny została przeznaczona informacjom na temat tego, gdzie można kupić suplementy witaminy B17. Okazuje się, że nie jest to łatwa sprawa gdyż na terenie pewnych państw sprzedaż tego artykułu jest zakazana.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Endokrynologia Krakow »

  Nauką, jaka znajduje się współcześnie na etapie aktywnego rozwoju, jest endokrynologia. Krakow to najsławniejszy ośrodek badań w tym obszarze położony na terenie RP. Swoje gabinety ma tutaj także paru znakomitych specjalistów. Jednym spośród nich jest pani dr Renata Stępień-Dutka, która cieszy się sporym uznaniem pośród miejscowych pacjentów. Więcej informacji na temat gabinetu, w którym przyjmuje napomknięta lekarka da się znaleźć na witrynie internetowej medren.pl. Jest dozwolone stąd dowiedzieć się o, jakich porach zastaniemy panią endokrynolog. Krakow to ośrodek miejski, w którym wiele osób boryka się z problemami związanymi z niewłaściwą gospodarką hormonalną. Całe szczęście dla chorych, że w okolicy przyjmuje przynajmniej paru wybitnych specjalistów, których wiedzę nie należy w jakikolwiek sposób podważać.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieinwazyjny lifting twarzy-soft lift »

  Od paru lat w medycynie estetycznej wspomina się o tzw. "trójkącie młodości", który u ludzi w młodym wieku, bez przejawów grawitacji posiada kształt trójkąta z czubkiem skierowanym w dół, w kierunku brody. Z upływem czasu, kiedy dochodzi do uszczerbku jędrności skóry i straty części tkanki tłuszczowej twarzy dochodzi do zmian proporcji w jej konstrukcji, a tym samym odwrócenia trójkąta.  Podstawa figury zlokalizowana jest na dole. Rezultatem tego jest skrzywienie owalu twarzy, a oprócz tego powstawanie się nawisów skórnych w postaci "chomików".Lifting twarzy warszawa to nowoczesna recepta profilowania twarzy w celu dopracowania jej owalu, eliminacji "chomików" i ubytków tkanki tłuszczowej. Naturalny i długookresowy efekt poprawienia kształtu jest osiągalny za sprawą kwasu hialuronowego w wielu punktach na twarzy. Przeciętnie podczas zabiegu wykorzystuje się parę ampułek preparatu kreując rodzaj "rusztowania", które hamuje zmiany grawitacyjne i usuwa istniejące nawisy skórne.Lifting twarzy warszawa jest w praktyce niedokuczliwy, gdyż część preparatów posiada lidokainę. W szczególności wrażliwe osoby mogą skorzystać ze znieczulenia kremem EMLA na godzinę przed zabiegiem.Potem może wystąpić nieduży obrzęk.

  Data dodania: 11 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów »

  Od początku zapewniamy opiekę stomatologiczną na bardzo wysokim poziomie. Trudnimy się różnymi przypadkami a wiedzę praktyka pozwala nam rozwiązywać najtrudniesze sprawy. Serdecznie zachęcamy wszystkich niezdecydowanych do zachowania odpowidniej profilaktyki w celu zapobiegania tworzenia się próchnicy . Przygotowujemy lakowanie, lakierowanie, a ponadto fluoryzacje osobom dorosłym jak również dzieciom. Możliwe jest zastosowanie w trakcie zabiegu gazu rozweselającego. Poddaj się stomatologi zachowawczej - leczenie kanałowe i wypełnianie zębów. Zapraszamy!

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • dentysta narkoza »

  Wybitnie solidna obsługa, zawodowe traktowanie każdego pacjenta, to kwestie do jakich przywiązujemy bezustannie nadzwyczaj wiele uwagi. Dla nas pacjent i jego zadowolenie z dokonanej pracy jest najistotniejsze. W naszym gabinecie stomatologicznym leczymy pacjentów w szczególności z miasta Tychy, Katowic i okolic. Absorbujemy się również implantologią, protetyką i... więcej na naszej witrynie www.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Botoks Łódź »

  Rozumujesz, że masz dość swoich zmarszczek ubocznych z mijających lat, a być może zmarszczek mimicznych? Profesjonalne kremy guzik dają? Skorzystaj z nie chirurgicznej metodzie pozbywania się zmarszczek. Możliwością na równą cerę jest… botox. To oczywiście ta serwowana w skromnych dawkach materiał wywołuje stagnację kierowania pomiędzy nerwem a mięśniem, czego efektem jest rozluźnienie mięśnia. Wypróbuj zabieg botox-u wydajnie i po przyciągających należnościach. Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulista Warszawa Wilanów - Dzięgielewska Instytut Oka »

  Dzięgielewska Instytut Oka to diagnostyka i leczenie chorób oczu dzieci, dorosłych i starszych np. badanie dna oka, źrenicy, soczewki, komory przedniej i tęczówki, diagnostyka jaskry, stożka rogówki, zmian zapalnych i wielu innych. To również bogata oferta medycyny estetycznej, w tym botoxu, mezoterapii igłowej i chirurgii powiek Wilanów.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortopeda Kraków »

  Intensywne bóle kręgosłupa potrafią przemóc wielu z nas. Gnębią w nieoczekiwanej chwili. Często są fundamentalnym problemem podczas pracy, sprzątaniu lub w czasie standardowych prac domowych. Twoja cierpliwość się kończy?

  Skorzystaj z propozycji chirurga - ortopedy prowadzącego terapie pleców. Placówka zajmuje się m.in.: bólem pleców, bólami krzyża, bólem kręgosłupa, dyskopatiami.

  Zobacz przyciągającą stronę wiedzy online na temat traum pleców, korzystaj z nowatorskich ćwiczeń McKenziego - zadbaj bolący ból kręgosłupa.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • slim ultra »

  Większość rodziców żyje w przekonaniu, iż bardzo dobrze wie, co wyrabia się z ich latoroślą, jakie ma ono problemy oraz troski. Na nieszczęście, kiedy spytać o dokładniejszy opis owych kłopotów zaczynają się trudności. Tym bardziej, iż normy społeczne jakie uznają młodzi osoby trochę różną się od tego co kiedyś odczuli ich rodzice. Niedopuszczalne jest mianowicie posiadanie jakiejkolwiek nadwagi. Multum dzieciaków utrupione przygnębieniem z powodu braku tolerancji we własnym otoczeniu sięga po preparat na odchudzanie, a rodzice nawet nie zdołają poradzić jakie są najskuteczniejsze leki na odchudzanie, albowiem najzwyczajniej nie zauważają żadnego kłopotu.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

Medycyna - nowa strona:

Adres: