Psychologia Podkategoria: Psychologia

 • Psycholog w Poznaniu »

  Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne MIND adresuje swoją propozycję do klientów z miasta Poznań, Wrześni oraz ościennych miejscowości. Wychodzę z założenia, że psycholog oraz prowadzona przez niego terapia trudno dzisiaj traktować jako dobro luksusowe, wobec czego Centrum Psychoterapii MIND oferuje pomoc psychologiczną za rozsądną cenę. Nie zawaham się twierdzić, że praca nad problemami, z którymi mierzymy się na co dzień jak również troska o sprawność psychiczną jest moim posłannictwem. Każda osoba może liczyć na zindywidualizowaną, sprofilowaną oraz dyskretną pomoc. Chcę także zaproponować psychoterapię grupową, czyli: rodzinną, małżeńską jak i partnerską.
   

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapeutyczny w Lublinie »

  Gabinet Terapii Lublin to miejsce prowadzone dla dzieci a także dla rodziców. Poradą pedagogiczną praktykowaną przez trenera monitorowane są zwyczajowo najmłodsi z problemem takim jak dyslekcja, zaburzenia psychicznne Lublin, kłopoty szkolne, oraz dyskalkulia.
  Aranżuję też Trening zastępowania agresji ART.
  W swoim gabinecie wspieram się z pomocą wielozadaniowych procedur pedagogicznych.
  Jestem wykwalifikowanym pedagogiem - pozyskałam bogate umiejętności w pracy terapeutycznej.
  Zachęcam wszystkich do kontaktu i zapoznaniem się z moją ofertą.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Gabinet psychologiczny oferuje duży zakres usług powiązanych z pomocą zarówno indywidualną, jak i dla par, a także rodzin. Mająca spory staż psycholog prowadzi konsultacje psychologiczne, podczas których można zdobyć rzetelne porady dotyczące rozmaitych nas różnorodnych sytuacji, psychoterapię indywidualną, dzięki której jesteśmy w stanie odkryć rozwiązanie w fatalnych dla siebie sytuacjach i móc poczuć zadowolenie ze swojego statusu, a także psychoterapię rodzin oraz par, z pomocą której można zacząć ze sobą rozmawiać o swoich kłopotach oraz wspólnie je przezwyciężać. Konsultacje i psychoterapia prowadzone są w korzystnych cenach.

  Data dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psycholog Warszawa »

  Wysokiej klasy usługi proponuje INZPiRO. W naszej solidnej poradni psychologicznej w Warszawie pracują wysokiej klasy fachowcy. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, staramy się odnaleźć jak najlepsze rozwiązania. Pracownicy instytucji ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i dbają o swój rozwój. Placówka jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Psycholog w Warszawie na pewno pomoże w rozwiązaniu problemów rodzinnych i małżeńskich. Specjalizujemy się m. in. w leczeniu nerwic, zaburzeń lękowych, depresji. Rekomendowana psychoterapia grupowa Warszawa jest prowadzona solidnie, dzięki czemu można uzyskać pozytywne rezultaty. Oferujemy również pomoc dietetyka. Jest ona konieczna w razie chorób serca lub nerek. Odpowiednie odżywianie jest nieodzownym elementem zdrowego stylu życia.

  Data dodania: 27 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Pojawienie się w codziennym życiu kryzysu, który utrzymuje się długo i objawia się na przykład obniżonym nastrojem, niechęcią do działania, głębokim smutkiem lub lękiem, może bardzo utrudniać funkcjonowanie, dlatego warto skonsultować się ze specjalistą, by ustalić, czy jest to chwilowe, czy sygnalizuje problemy, nad którymi warto się pochylić. Kontaktu z psychoterapeutą można szukać także nie tylko wtedy, gdy odczuwa się nasilone objawy - psychoterapeuta oferuje pomoc w pracy nad sobą, chęci zmiany swego życia na lepsze. Nasz gabinet, oferujący indywidualną psychoterapię poznawczo-behawioralną, ulokowany jest w spokojnym miejscu na Żoliborzu, blisko stacji metra.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychiatra dziecięcy Warszawa »

  Są momenty, w których człowiekowi musi pomóc seksuolog. Warszawa jest pod tym względem szczególnie trudnym terenem, bo właśnie tu pęd życia jest najszybszy, a ewentualnych źródeł zaburzeń jest ogromna ilość. Korzystanie z usług profesjonalisty od takich schorzeń stanowi mocno wrażliwy temat. Sporo ludzi, które musiały sięgnąć po to rozwiązanie wstydzi się. Obawy są naturalne. Nieoficjalnie pojmowanie wizyty u specjalisty np. seksuolog Warszawa powoduje stwierdzenie, że ktoś jest „czubkiem”, a obawa przed takim napiętnowaniem nie jest niczym niepokojącym. Ludność stolicy i innych miast w Polsce są bardzo narażeni na napięcie i działanie negatywnych emocji. Czyni to, że coraz więcej osób zwraca się o pomoc do psychologa, lub psychiatry. Warszawa jest postrzegana jako miejska dżungla, w której przeżyją najwytrwalsi. Ta moc wiąże się również ze sferą psychiki, która nader często jest narażona na uszczerbek. Gdy już do tego dojdzie, należy udać się do eksperta.

  Data dodania: 14 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • fobia społeczna - trening autogenny, lęk społeczny, strach przed ludźmi, socjofobia, lęk »

  Zapraszam tych, którzy cierpią z przyczyn psychologicznych. Portal poświęcony głównie osobom, które izolują się z spotkań z światem zewnętrznym, są małomówne, czują się obco i są zestresowane różnorodnymi sprawami, które natrafiają w zwykłym życiu. W tym miejscu dzielimy się swym doświadczeniem w wspomaganiu osobom z fobią społeczną. Z racji tego i wskazówkom tu ujętym skutecznie dotrzesz do środka problemu swojej psychiki. Pamiętaj, że nerwica nie musi być taka straszna. Wejdź już dziś odwiedzając naszą witrynę.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

Psychologia - nowa strona:

Adres: