Uzależnienia Podkategoria: Uzależnienia

 • Psychoterapia Poznań »

  Gabinet psychologiczny OTIUM powstał przede wszystkim z myślą o pacjentach dotkniętych najróżniejszymi problemami natury psychologicznej. Nasi specjaliści pracują pod stałym nadzorem certyfikowanego superwizora. Jesteśmy oczywiście otwarci na pomoc dla wszystkich osób z Poznania i okolic, które mogą potrzebować pomocy zarówno w najtrudniejszych momentach życia, jak i w związku z chorobami bądź uzależnieniami. Prowadzimy również terapię par i małżeństw. W szerokiej ofercie naszego gabinetu od niedawna znajdują się także ciekawe szkolenia z zakresu rozwoju osobistego i planowania kariery. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 03 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog w Poznaniu »

  Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutyczne MIND adresuje swoją propozycję do klientów z miasta Poznań, Wrześni oraz ościennych miejscowości. Wychodzę z założenia, że psycholog oraz prowadzona przez niego terapia trudno dzisiaj traktować jako dobro luksusowe, wobec czego Centrum Psychoterapii MIND oferuje pomoc psychologiczną za rozsądną cenę. Nie zawaham się twierdzić, że praca nad problemami, z którymi mierzymy się na co dzień jak również troska o sprawność psychiczną jest moim posłannictwem. Każda osoba może liczyć na zindywidualizowaną, sprofilowaną oraz dyskretną pomoc. Chcę także zaproponować psychoterapię grupową, czyli: rodzinną, małżeńską jak i partnerską.
   

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Terapeutyczny w Lublinie »

  Gabinet Terapii Lublin to miejsce prowadzone dla dzieci a także dla rodziców. Poradą pedagogiczną praktykowaną przez trenera monitorowane są zwyczajowo najmłodsi z problemem takim jak dyslekcja, zaburzenia psychicznne Lublin, kłopoty szkolne, oraz dyskalkulia.
  Aranżuję też Trening zastępowania agresji ART.
  W swoim gabinecie wspieram się z pomocą wielozadaniowych procedur pedagogicznych.
  Jestem wykwalifikowanym pedagogiem - pozyskałam bogate umiejętności w pracy terapeutycznej.
  Zachęcam wszystkich do kontaktu i zapoznaniem się z moją ofertą.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zegarki »

  Poszukujesz wyszukanego prezentu dla bliskiej Ci osoby? Znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Nasza najnowsza linia eleganckich zegarków stawi czoła największym oczekiwaniom, szczególnie poprzez wzgląd na szeroką możliwość wyboru, a także perfekcyjne wykonanie. Nasze zegarki to prestiż sam w sobie. Do wyboru modele dla Pań, panów ale i unisex. Gorąco namawiamy do zapoznania się z ofertą na naszej witrynie www. W naszej ofercie znajdują się luksusowe i markowe zegarki szwajcarskie, rosyjskie i polskie. Zapraszamy także do salonu.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak reklamować swoją firmę »

  Agencja public relations LET PR zajmuje się wydajnym reklamowaniem podmiotów biznesowych we wsparciu działań PR. Walczymy o idealny obraz instytucji, docieramy do ich odbiorców a także generujemy dochód. Oferujemy całościową usługę public relations w gazetach drukowanych i w sieci. Wszechstronnie chwalimy Twoją firmę i ofertę przy pomocy nowoczesnych i błyskotliwych konceptów. Walczymy o widoczność w sieci i kanale społecznościowym. Co ważne, świadczymy ofertę opracowania tekstów na życzenie Klienta. Proponujemy preferencyjne cenowo pakiety działań dobrane do specyfiki firmy.

  Data dodania: 10 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • hazard leczenie - Ośrodek Pomoc »

  Uzależnienie to straszliwie ciężka dolegliwość. Jej powstanie jest w większości wypadków pękiem licznych składników: genetycznych, familijnych, socjalnych, kulturowych, bytowych, metafizycznych tudzież behawioralnych, czyli uzależnionych od sposobu życia, narażenia na stres, diety i wielu innych zachowań. To zamęt, z jakiego trudno wydobyć się samemu. Będąc w szponach uzalerznienia człowiek zaprzestaje widzieć oraz cenić to, co dzieje się w jego pobliżu. Skoncentrowanie na własnym nałogu względnie swoim nieszczęściu jest tak głębokie, że w pojedynkę nie jest już w stanie królować nad własnym życiem. Kompetentny zespół naszego Ośrodka Leczenia alkoholizmu POMOCl wykaże Ci jak można sprawnie, po kolei nauczyć się powrotu do życia, tego, jakie dawniej było takie proste oraz wesołe, tkwiącego w Twoich pamięci, które chciałbyś przywrócić, ale nie masz energii i szansy, aby pokonać tę barykadę niemocy i niszczycielskich zachowań. Odwiedzenie naszej strony jest pierwszym etapem na długiej oraz żmudnej drodze, jaka Cię oczekuje, jednak nie zapominaj, że warto!

  Data dodania: 16 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Współczesny świat stawia przed każdą osobą różnego rodzaju wyzwania. Zarówno w życiu prywatnym oraz zawodowym, do pokonania zjawiają się co jakiś czas różnorakiego typu trudności. Niestety duża liczba ludzi nie umie w należyty sposób poradzić sobie z tymi kłopotami. Uciekanie w wielorakiego rodzaju używki jak narkotyki i alkohol, czy szukanie spokoju w hazardzie lub też komputerze, w wielu przypadkach kończy się uzależnieniem. Uzależnienie od Internetu, hazardu czy alkoholu jak i narkotyków to choroby z którymi boryka się co raz więcej osób. Dlatego też, ośrodki leczenia uzależnień jak OAZA - centrum uzależnień, ogrywają niezwykle dużą rolę. Przeprowadzane tam leczenie narkomanii, leczenie hazardu, lekomani bądź też terapie alkoholowe, tworzą w wielu przypadkach ostatnią szansę na ratunek dla uzależnionych ludzi. W wygodnych okolicznościach, pod czujnym okiem wysokiej klasy profesjonalistów, ten ośrodek terapii uzależnień ułatwi skutecznie odpowiedzieć na zapytania jak przestać pić bądź też jak nie tracić przed ekranem komputera kolejnych godzin.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uzależnienia

Uzależnienia - nowa strona:

Adres: